Oğuzhan’ın Lazio hayali

Takvim’den Fatih Doğan’ın haberine göre Beşiktaş’ta 5 ay evvel yaşanan aynı görüngü yeni ortaya imdi. Almanya’nın Bielefeld şehrinin Marienfeld kasabasında yıpranmamış zaman hazırlıklarını Şenol Güneş yönetiminde sürdüren Beşiktaş’ta Başbuğ Fikret Orman’a o dönemde Oğuzhan’dan bir görüşme talebi geldi. Genç şans Klosterpforte otelinde başkanın karşısında çıkarak, “Başkanım, Beşiktaş’ı sizleri çok seviyorum. Ancak burada mutsuzum. Geçen sene Bilic döneminde ehliyetli çeşit merkez şansı bulamadım. Hoppadak ben değil arkadaşlarım de daha fazla oynamam gerektiğini söylüyor. Bana Lazio’dan teklif var. Bonservis ödemeye hazırlar. Müsaadeniz olursa Lazio’ya gitmek istiyorum” diyerek konuştu. Oğuzhan’ı haddinden fazla muhip Karadeniz kimliğinden ekolojik ortam bizim çeltek diye niteleyerek seslenme eden Başkan Fikret Orman bu ikbal karşısında şaşırdı.

BAŞKANIN KARŞI ÇIKMASI KONUSUNDA DÜŞÜNCESIZ ADIM ATTI

Tendürüst oyuncuya çıkışan Orman’ın “Oğuzhan beni şaşırttın. Lazio’evet mı gideceksin. Bir tarafta 2 milyonluk Lazio, diğer tarafa 20 milyonluk Beşiktaş. Oğlum gideceksen Barcelona’evet, Münih’e, Manchester’a Liverpool’a evet birlikte Madrid’e git. Senin kafanı kırarım. Az Buçuk şişman düşün. Bu takımlardan teklif gelsin seni kendi elimle veririm. Amma bana Lazio ile gelme, kafanı kırdırma. Sen balaban yeteneksin” dediği öğrenildi. Bu gelişmenin ardından Oğuzhan’ın birlikte kavrayişsiz etap attığı ortaya bundan sonra.

OĞUZHAN BALABAN CEVIZ

Beşiktaş’ın tüvana yıldızı Oğuzhan bu sezon gösterdiği performansla takımın yıldızı oldu. Şenol Ruz’in vazgeçilmezlerinden biri olan Siyah-Beyazlı oyuncunun zaman başında takımdan bırakmak istediği ortaya daha çok.

Bir Cevap Yazın