Okan Bayülgen anif kayaya çarptı!

Adana’de özel asayiş görevlisi adına müteharrik Halil Okan (32), Esrol Erol ’un dünyaevi programına katılıp evlenmeye karar verdi. Okan, programa 28 Ekim 2013’ten itibaren katılmaya başladı. Aynı programda “Erkekler kadınların nelerden hoşlandığını haddinden fazla iyi biliyor” diyen Halil Okan ’ın görüntüsünü aynı süre bilahare Okan Bayülgen, “‘Makina Sarrafiye’ ünlü programında konuklara izlettirdi. Bayülgen, görüntülerle ilgili “Güya Wikileaks belgelerini açıklıyor” diye niteleyerek espri yaptı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER (VIDEOTEYP)

Konusunda çok gidildiğini tamlayan Halil Okan, “Makina Mir ’birlikte Okan Bayülgen ’mağara programında rey polemiği olmuştu. Yabanlık haklarıma atak olduğu amacıyla Erkan Petekkaya karşı yanlışlık duyurusunda bulundum. Ben Petekkaya ’yı mahkemeye verdikten sonraları Okan Bayülgen, benim Esra Erol ’daki konuşmalarımı esasen izletti. Ardından çokça terbiyesizce bire bir hareket yaptı. Toplumda bu halk hareketinin manası çok elem. Habertürk ’te benzeri programa katılan Okan Bayülgen, benim konuşmalarımın üstüne ekin ve zeka seviyemi sorgular derecede bir kardeş kardeş yapıyor. Ego Okan beye şunu bildirmek istiyorum; aynı insanın kültür ve zeka seviyesini onun bir müdrike konuşmasına bakarak değil, bütün hayatına göre ölçersiniz” dedi.

Okan Bayülgen ’mağara programlarını izlediğini kaydeden Okan, “Okan Bey’mağara programında ekin ve zeka adına herhangi bir özdek bulunmayan. Kendi programında Türk halkının örf ve adetlerini kapsayan ayrımsız madde namevcut. Sürekli insanlara saldırıyor, insanları aşağılıyor, onlar üzerinden numara geçiyor, insanlar üzerinden prim yapıyor. Bundan kendisine ben tatmini sağlıyor” diye niteleyerek konuştu.

Halil Okan, Bayülgen ’in kendisini ‘Makina Kelle ’ programına davet etmesini beklediğini kaydederek, “Okan as beni programına haykırmak hesabına, benle orostopolluk geçmeyi, taşlama etmeyi kendine imdi layık görmüştür. Okan eş kendine yakışanı yapıyor. Eğer beni programına çağırma yazar bana küçümseme hakkı vermezse, şikayetçi olacağım” dedi.

DHA

Bir Cevap Yazın