Okan Bayülgen ile Acun Ilıcalı polemiği!

Okan Bayülgen ’Medya Kralı ’ programında Dünya Ilıcalı ’yı diline doladı. Güzeşte hafta ’Survivor ’dan elenen Furkan ’ın ada konseyindeki görüntülerini programındaki iletişim araçları arkası kısmında yayınlayan Bayülgen, Ilıcalı amacıyla şunları söyledi: “Parya aynı âdem, kendisi kadar parya adamları toplamış. Güya bunlar kişi ülke meselelerinden, olaylardan, şüphesiz evlenilir, zahir boşanılır, elbet sofraya oturulur falanca kabilinden durumlardan haberdarmış kadar… Zira biz bundan sonra köklerini kaybetmiş insanların sokaklarda dolaştığı tıpkısı memlekette yaşıyoruz. Bunları götürüyor adaya, tıpkı de ’Cezire usulünce seni anlatım eden o meşalenin alevini söndürerek, seni bu programdan diskalifiye ediyorum ’ falanca diyor. Yavru ne yapsın; meşalesi sönmüş! Lümpenin lümpenlere reyting olsun diye niteleyerek yaptığı program…”

SALAKLIĞA HITAP EDİYOR
 
Elemede kadın yarışmacıların ağladığı görüntüleri yayınlayan Bayülgen peşi sıra şöyle konuştu: “Içiş dağlanıyor. Cezire konseyi ne? Eş hep ailesini katletmişler gibi meşalesini alıp gidiyor. ’Var mısın Bulunmayan musun ’de kutulardan bilyon falanca çıkıyordu ya, ’Ben kutuyu okşadım üfledim falan ’ diyorlardı, ağız ağıza şizofrenik… Az Daha, ’Mührüne elini sürdüm o arada gaz çıkardım, havaya tepeye baktım. Bu hayır geldi ’ diyecekler… Bu yüzden bakıcılık, doğa ötesi filan yapıyor. Sunma haddinden fazla onu mugaddi hareket… Bu yüzden parya için ’arz başarılı televizyoncu ’ deniliyor. Bozukluk? Ağız Ağıza salaklığa hitap ediliyor. ’Ada konseyi namına senin meşaleni söndürüyorum ’ diyor kayırıcı.”

ELAN EVVEL ÜSTELIK DÜNYA ’A SATAŞTI

Güzeşte aylarda da programında; ’Yetenek Sizsiniz Türkiye ’de Dünya Ilıcalı ve Hülya Afşar beyninde güzeşte ’eşcinsel ’ diyaloğunu eleştiren Bayülgen, “Çok tuhaf ayrımsız ayrımcılık yapılıyor. Dünya sanki değişik bire bir çalışkan türünden bahseder üzere davranıyor. Türkiye ’nin bildirme çokça izlenen programlarından birinde yapılan tuhaf ayrımcılığa bakın. Herkesin içre eşcinsellik var. Bizim içimizde dahi karı, koca, bala var. Ne oluyor hakeza” demişti.

Sabah

Okan Bayülgen ’mağara Dünya Ilıcalı ile ilişik VTR ’den sonradan Develik Samyeli ’nin programındaki çaycıyı göstermesi alçalma konusu oldu..

Tutkun Olmak için haberin videosuna TIKLAYINIZ!

Bir Cevap Yazın