Okan Bayülgen’in kulis eleştirisi Ses Sayan’ı kızdırdı

Hürriyet’te kayran düzlük habere bakarak Okan Bayülgen ’in tafsilatlı süredir kendisiyle uğraştığını dile getiren Sayan, içtimai medyadan adlı şovmeni şu sözlerle uyardı:

“Canan Okan Bayülgen, Star TV ’birlikte programa başladığımdan bu yana (4,5 ay) rastgele hafta bana konu çakıyorsun. Benim yüzümden giyinip soyunacak boşluk bulamadığını bilcümle Film Yıldızı TV ’yi benim kapattığımı bıkmadan, usanmadan dile getiriyorsun.

Babayiğit ve korkusuz olan bir kayırıcı, bu uslu ve muazzam binaları, üstelikte bünyesinde bir nice iletişim araçları gurubunu barındıran bu debdebeli binaları nesir ettirirken konuk olarak gelebilecek ve antrparantez birçok programın sunucularının gereksinimi olan kulis tabir ettiğimiz odaları, asla kâfi gelemeyecek şekilde mensur ettiklerini açıklama ederdi.Kaldı ki biz seninle bir nice kanalda alay malay çalıştık ve gelişigüzel kanalda geçerlidir.

Kulis adabını Türk televizyonlarına getiren hayat benim ve takkadak Star TV ’üstelik değil eksiksiz çalıştığım kanallarda bana hususi kulis yapılmıştır. Zira haftanın 5 haset 3 saatlik yaptığım canlı yayın üzere, hazırlıklar ve toplantılar için 7 saatim kanalda geçmektedir. Aslında tamlık bunları haddinden fazla bereketli biliyorsun birlikte gelişigüzel hafta bana sataşmak işine geliyor sanırım. Yürekli ol, doğruları anlat…  Antrparantez çokça gözün kalmasın ben gidince o yaptırdığım odaları paşa ağırbaşlı sen kullanırsın, çünkü giderken hiç bir kanaldan benim için yapılan özel kulisleri götürmedim. Sayın Cumhurbaşkanımızın o çokça sözü edilen Yanlışsız Saray, makamını ahit ettikten sonradan benzeri başkasına bırakacağı üzere, ego dahi yaptırdığım bütün kulisleri benden sonrakilere bırakıp tıpkısı diğer kulisi nesir ettirmeye başlıyorum. “

Okan Bayülgen’in Seda Sayan’ı çileden çıkartan eleştirilerini haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın