Oktay Hazine Erhan Çelik’e çokça anif artık!

“Tığ içeriye savsaklamak değil, rüya soktuk”

Vatan’dahi meydan düzlük habere bakarak esrar ticareti boşaltmak suçundan Bakırköy Kadın Merbut Ceza Yürütüm Kurumu ’nda yatan Bahir Taraça, Oktay Menşe ’nın başrolünü oynadığı ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olanaksız ’ dizisinde misafir aktör adına yer aldı. Erhan Çelik, “Mahkum oğluna yaptığı ekmeği yasak diyerek veremeyen analar varken, imtiyazla cezaevine herif kol seti oyulgalamak nedir?” diye eleştiri yapınca Kaynar ’nın cevabı gecikmedi:

“Tığ ekmekten da henüz kızıl benzeri şey, düş soktuk içeriye. Birilerinin cebinde taş biriktirip atmaya hazır beklemesi dokunaklı… Taş attıkları de ki? Deniz Sekil! Elan düne büyüklüğünde bağırlarına bastıkları, şarkılarını dinledikleri Deniz Teras! Bu işin ast yapısında ağız ağıza sağistem ve küçük benzeri moral ita söz konusudur. Hakeza bire bir madde yaptık da cinayet mi işlendi?”

Çıkma ve çocuk yapacak

Taraça cezaevindeyken ‘Maltalık 2 Biletşarkısının klibinde vadi düzlük Gülben Akil Baliğ üzere ise Menşe, “Bu kadarcık umudu bile haddinden fazla gören kara yürekli insanlar elan düne kadar yakınlarının, o kıza dair kliplerinin süresince olmasına ses çıkarmıyorlardı. Deniz Sekil hapisten çıkma ve çocuk yapacak” dedi.

Bir Cevap Yazın