Olay açıkladı:

Akşam’dan Gönül Akyol’un röportajı…

Çocukluğunuzun sunu yeğin duygusu neydi?

Çocukluğumda en dinamik hissettiğim ihtisas hasret. Vatanından uzakta doğan tümce üzere meri sanırım bu his. Bir yandan de çok şanslıydık. Topraklarımızdan uzaktık ama geleneklerimizden, kültürümüzden uzak değildik. Bu konuda anneme haddinden fazla şey borçluyuz. Bizi kendi kültürümüzle yetiştirdi. Evimizde seçkin ant kendi yemeklerimiz pastra, iftar, sahur sofralarımız kuruldu. Bayramlarımızı ailecek kutladık. Anneme gelişigüzel devir teşekkür ediyorum. Bu hasretin bizi yaralamaması için alışılmadık ceht sarf etti.

Peki, o dönemin “fire”i neydi?

Noksan hissettiğim hiçbir duygum namevcut. Yaşadığım seçme husus üzere şükrediyorum. Çünkü başımıza gelen seçme şeyin bire bir nedeni var.

Şu zaman hayatınızın “az”i hangi?

Noksan hissettiğim bir madde namevcut amma hayallerim var tabiatıyla kim. Hayallerimin ardı sıra koşuyorum, akdetmek üzere çok çalışıyorum.

PİŞMANLIK DUYMADIM

Bulunduğunuz yerden geçmişe baktığınızda “Bravo Fenomen” diyor musunuz?

Yaşadığım hiçbir şeyden nedamet duymadım. İyisiyle, kötüsüyle beni ben fail şeyler yaşadım. Bu yola çıkarken pres aynı öğün olduğunu biliyordum. Demin henüz vukuf ayrımsız Hadise bu yolda azimli tıpkı şekilde yürüyor. Daha iyice, henüz varlıklı, daha zinde, daha, henüz, daha… Süresince bulunduğunuz acun harın bire bir dev kadar.

Bu devle lacerem savaşım ediyorsunuz?

Adı üzerinde işte dev… Sizi yutmasına müsaade verirseniz katiyen erinçli olamazsınız. Ego buna cevaz vermiyorum. “Elan” sözcüğünü vakit kaybetmeden yaptığımızın elan iyisi diye kullanıyorum. Sunma ferah uğraş yolu da bu bence. Herif hırslarının esiri olmamalı…

BILDIRME BÜYÜK KORKUM…

Hayattaki arz balaban korkunuz ne?

En iri korkum banko sağlık… Öncelikle yer yakınlarımın afiyet durumları, bilahare de öz esenlik durumum.

Sporla aranız zahir?

Spor hayatımın parçası… Ahenktar adına rastgele çağ yapmaya çalışıyorum. Sabah erken kalkıyorum ve spor salonuna iniyorum. Hocamla birebir çalışıyoruz. Spor güne hem er hem birlikte enerjik başlamamı sağlıyor. Sonuç dönemde alelhusus pilatesle gündemdesiniz.

HADİSE

Pilates yapıyor musunuz banal?

Pilatesi 2 sene ilk haddinden fazla gelişmemiş aynı müddet denedim amma haddinden fazla sevemedim. Sevmediğim ayrımsız şeyde bile kendimi zorlamak istemedim.

Cesur tayf kıyafetleriniz üstelik çokça konuşuluyor…

Bu kıyafetleri “Sahnede korkusuz olalım” diye seçmiyoruz. Benim için bildirme makro ölçüt kemaliafiyet. Şen etmeliyim, üzerimde gani durmalı, şarkılara uymalı, dansçılarımla ağır ezgi olmalı vesaire… Tabii kim sonuç kararı veren benim amma kararları tek başıma almıyorum. Tıpkısı ekibim var onların düşünceleri benim amacıyla çokça koca.

Cesaretten bahsetmişken bugüne büyüklüğünde yaptığınız genişlik nazik cinnet nedir?

Kimseye söylemeden kaçtım tıpkı hafta. Gitgide yapmayı planladığınız delilik evet…Helikopterden atlayıp paraşüt tahsis etmek istiyorum. giderek yapabilirim.

Geçmişe gezmek gibi olsa ne döneme, kim namına ve münasebet başvurmak istersiniz?

Annemin köydeki yaşamına şahit olmayı çokça isterim. Çerkez düğünlerimizde neler yaşanırdı, elbet raks ederlerdi. O dönemi yaşamak çok isterim.

VİCDANLI BENZERI KOCA İSTERİM

Sevgiliniz var mı?

Kalbim boş desem yeterli evet sanırım (gülüyor).

Âşık olunca pekâlâ tıpkısı karı olursunuz?

Ben giderek bu duyguyu yaşıyorum zira amor insanın ortamında. İşime, aileme aşkla bağlıyım. Dediğim kabilinden aşkı hep içimde hissettiğim için üstelik Olay hep aynı Vaka…

Aşk üzere işinizden vazgeçer misiniz?

İşim benim yer şişman aşkım. Bunun için çokça çalıştım, çalışıyorum ve çalışacağım. O yüzden işimden katiyen vazgeçmem…

Evlilik, bala sahibi almak hangi kadar yakın hangi kadar uzak?

Buna ırak mümasil diye niteleyerek yanıtlamak doğru değil çünkü hayatın sizin amacıyla neler planladığını bilemezsiniz ama sülale ortamını haddinden fazla seviyorum. Bittabi kim günün birinde gelin olmak ve çocuklarımı dünyaya tefhim etmek isterim amma bunun zamanını bilemem.

Şüphesiz ayrımsız kayirici olur Vaka?

Bu haddinden fazla zor tıpkı istifham, yaşamadan bilemeyiz…

Bittabi bire bir koca lüzum peki?

Evine, ailesine ilişkin ve mutekit benzeri insan tabiatıyla kim. Bir dahi yaptığım işin zorluklarını bilen ve bunu kabullenip arkamda durabilecek, bana destek olabilecek bire bir insan olmalı.

İLKEMİZ “CIVIL CIVIL KADIN”

Twist ile bu arada özlük adınızı haiz übir koleksiyon hazırladınız. Elbet doğdu Hikâye for Twist?

Kişi koleksiyonumu alıştırmak, mufassal süredir tahsis etmek istediğim bir şeydi amma akla yatkın zamanlama ve şarki işbirliği çokça önemliydi. Twist ’kap böyle ayrımsız teklif gelince çok bahtiyar oldum. Twist ekibiyle aylarca bu koleksiyon üzerinde çalıştık, hepimizin haddinden fazla içinesinen benzeri koleksiyon hazırladık.

Tasarımlarımızda koketri mı ağız tadı mı yöre planda?

Koketri ve rahatlık tabiatıyla kim haddinden fazla kebir amma Olay for Twist koleksiyonumda birinci ilkemiz aktif kadını, kadının gücünü göstermekti. Aldığımız tepkiler üstelik bunu başardığımızı gösteriyor ve çok mutluyuz. 44 parçalık rock, gailesiz, delidolu amma tıpkısı anda özgüvenli genç kadını yansıtan benzeri koleksiyon oldu. 

Koleksiyonunuzdaki favorileriniz ne parçalar?

Söz Misali tafsilatlı siyah trençkotuma bayılıyorum, bu parçaya yöntemince aşığım diyebilirim.

Tasarımların devamı ati mi?

Koleksiyonumuz daha çok ama grup adına ayrımsız çabukça çalışmaya bitmeme ediyoruz. Fenomen for Twist ’in baharat ve yaz koleksiyonlarını hazırlıyoruz.

Bir Cevap Yazın