OLMADI KASIT DÜNDAR!

Buradan söylüyorum işaret boyunca sorduğunuz hiçbir istifham ama tek soru Kasıt Dündar gazetecilik tecrübesine yakışmadı…

Deniz Taraça ’ye elhak henüz ilk cezaevinde yatarken medyaya yansımış cevapları tanıdık soruları ve bu dönem basın toplantısında konuştuklarına karşılık olacak soruları yönelttiniz.

Ben ihtimal bu işi bilmiyorum…

Ama işin doğrusunu isterseniz bu röportajdan dahi tıpkı öz anlamış değilim!..

Sn. Dündar, siz Bahir Seki ’yi kırmamaya, üzmemeye çalışıyorsun, bu davranışınızı nazikâne karşılarım… Kız yeterince incinmiş, benzeri üstelik ego incitmeyeyim düşüncenizde ihtimal tamam dahi olabilirsiniz.

Ancak, benim anlayamadım şu; Sn.Dündar Deniz Teras ’yi enerjik yayına çıkartacak başarıyı gösterdiniz amma hastalık Türkiye ’bile ilkokul yaşına kadar inmiş mızrap belası üstüne incitmemek hesabına soru sormadınız ve Bahir Taraça ’ye endişe verdirmediniz?

Bahir Taraça, keşke oradan gürültüyle bağırarak “Gençler bu illetten uzak durun, bu defo avlu karartır, bakın benim başıma neler geldi, sizin başınıza üstelik gelmesin, bu şeytanın tohumu uyuşturucudan ırak durun” deseydi…

Sizin tabirinizle “kendisini gayet güzelce benzeri şekilde tabir fail” Deniz Seki bu uyuşturucunun hangi kabil felaketler getirdiği üzerine mefret benzeri düşünce vermiş olmazmıydı?..

Ama olmadı, nedense olamadı!….

Ve bu naklen yayın üs amacına ve hedefine ulaşamadı…

Vakit Kaybetmeden Bahir Teras ’nin kullanılmamış şarkısının tanıtımına büyük ulama sağladı…

Ancak şu tıpkısı cins ki maalesef sizin kabil bire bir BECERIKLI GAZETECİ ’ye üstelik hiç mi tek yakışmadı…

Sacit Aslan
 

 

Bir Cevap Yazın