Ölümlerinin nedeni ‘selfie’ değilmiş!

Habertürk’ten Soner Özcan’ın haberine bakarak hava meydanı amacında otomobili kere kenarına park ederek inip koruyucu uçakları izlemeye başlayan çoluk çocuk, alkol aldıktan sonradan kaba olan ikincil yolda asfalta uzanarak selfie çekmeye çalıştı.

YAN YANA DEFNEDİLDİLER

Bu tam gençlerden lise öğrencisi 17 yaşındaki Muhammet Bozkurt ile 19 yaşındaki Çağlar Savaşcı, U.Ü. ’nün (27) kullandığı kamyonetin altında kalarak koygun şekilde hayatlarını kaybetti.

‘ABDESTHANE IÇIN DURDUK ’

Ölen gençlerle gelişigüzel olan Er Kişi Aytemur ise gözyaşları zarfında olayı şöyle anlattı: “Abdesthane ihtiyacı amaciyla defa kenarında durduk. 3 güç yolun sağlıklı tarafına geçtik. Ölen 2 arkadaşımız yolun solundaydı. Aynı curcunalı duyduk. Dönüp baktığımızda kazayı gördük. Tığ selfie çektiklerini görmedik.”

‘IŞIK ÇEKECEKTİK ’

DHA ’nın haberine bakarak ise Aytemur cenaze töreninde Muhammet Bozkurt ’un ablası Bilgili Bozkurt ’a şunları söyledi: “Işik çektirerek geliyorduk. Birkaç işik çekecektik. Abdesthane için durduk. Bilahare tıpkısı curcunalı geldi.

Baktık araba Muhammet ile Çağlar ’a vurmuş, üzerinden geçmiş. Edvar ve Muhammet yatıyordu. Sonradan ambulansı aradık. Araba durmadı. Cankurtaran ve polis güçleri geldikten bilahare durdular, ansız döndüler. Arabadan inmediler. Arabanın farları vazıh değildi.”

Bir Cevap Yazın