Öncel Öziçer: ‘Tanrı Ajda’yı tanımayacak’

Ilk almaç Ajda evet

Mavi veya yeşil gözlü insanların nedense bu dünya üstünde tıpkı ayrıcalığı vardır.
Koca olsun, avrat olsun, istediği kadar evrimi tamamlamamış görüntüsünde olsun; eğer gözler gökçe-yeşil ise münteha!
O koca güzeldir, yakışıklıdır ve girdiği ortamlarda sıkıntı ’iş görür ’ raporunu alır.
Görme organındaki bu elvan anca mergup öyle ayrıcalıklıdır ki; gözleri bu iki renkten biri olan insanlardan saraka ederken ’böyle renkli gözlü filan ’ denir.
Neymiş bizimkiler ulam değil!
Neymiş skalada çabucak iki boyut; semavi ve yeşil var ve bizim gözler, kahverengi, ela, yağız renkten sayılmaz, hakeza bozuk, boş ayrımsız şeydir!
Benim kişisel tercihimse bunun tamam tersi, banko gökçe-yeşil dışında benzeri ayn.

LENSLE YOKLAMAK YOK

Hem kendimde bu iki renkten biri olmadığı üzere çokça memnunum, hem üstelik sevgilim olacak adamda bunu istemem.
Bu zamana kadar maviş maviş icra vekili tıpkısı manitam hiç olmadı elhak. (Dur deminden benzeri dangalaklık yapmayayım, oldu mu yoksa? Eksiklik olmasın adama, bu yazıyı okuyucu mokur. Hafızayı tarayalımmm! I-ıh, namevcut, yok olmadı siktirici.)
Insan bariz mahiyet gözlüyse, kafadan ilgilenilmeyecek rical kategorisine giriyor yani benim amacıyla.
(Demincek ben bunları yazıyorum ve rastgele şişman konuştuğum bahis döner sermaye dolaşır gözüme kaçar evet, umarım sunu mümasil zamanda farları şöyle bildirme lensinden çivit gökçe tıpkısı adama abayı yakmam. Âmâ hücre parmak benim işim zira!)
Neyse efendim, bu zaman ıtri kortej günü konumuz ’Öncel ’e hangi nitelik ayn geçişsiz ’ değil; gelelim anne mevzumuza.
İnsanların neresiyle oynayacaklarını daha çok şaşıran veri adamlarından Dr. Gregg Homer namlı tıpkısı nefer; gözlerdeki kahverengi pigmentleri, 20 saniye süreyle lazer ışını kullanarak ortadan kaldıran ve gözlerin rengini maviye çeviren benzeri yöntem geliştirmiş.
Artık insanlar lensle filan uğraşmayacakmış yani!
Lüzumsuz işlemler doktoru Gregg, eğer makul yatırımcı bulursa; bu genişlik işe gönül avcısı buluşlar kategorisine girecek yöntemini henüz da geliştirecekmiş.

TANRI TANIMAYACAK

Umarım bulmaz!
Kâfi imdi tezyifkâr! Hakkın rahmetine kavuştuğumuzda, yani ’Ona izansız döndürüldüğümüzde ’, Allah öz yarattığını tanımayacak!
Ajda Pekkan ’ın söz gelimi; “Bunu biz yaratmadık, yalnış adrese geldi” deyip uzay boşluğuna salınacağını tutum ediyorum ben.
Ama tıptaki bu ilerlemeler ve işe çapkın araştırmalara meraklı bili adamları sayesinde kül insanlığın geleceği nokta böylece bu olacak gibi görünüyor.
Saçımızı, yüzümüzü, kolumuzu, mememizi, yeryüzü gündüz görmeyen yerlerimizi karışma, bıçak altına yatıp istediğimiz üzere değiştirebiliyoruz.
Hatta yağmur istedi, Michael Jackson kadar tenimizin rengini de zenciden beyazca pakça kuzey Avrupalı ’ya döndürebilme şansımız var.
Deminden çatlak ayn rengine geldi eylemek ki. Filhakika galiba aynı o kalmıştı.
Insanoğlu şah geldiği yeryüzünden şahbaz olarak gökyüzüne paketlenecek. Bu muhtemelen oldu!

Öncel Öziçer

Bir Cevap Yazın