Öncel Öziçer yazdı:

Öncel Öziçer’in GAZETE 9 EYLÜL’DE yayınlanan yazısı…

Kendim armağan almış kadar sevindim desem yeridir.

Nadir Sarıbacak 2009 ’dan beri merakla, hayranlıkla takip ettiğim bir oyuncudur.

Aynı zamanda hayretle üstelik demem lazım. Sarıbacak ’ın aslında takiben koşulan aynı oyuncu olması gerekirken, adını doğru düzgün kimsenin duymamış olmasına bu hayretim.

Hadi curcuna filmlerine ilginiz namevcut ve Uzak Ihtimal ’daki o unutulmaz Musa karakterini izlemediniz diyelim. Ama tv dizilerinden gerçekte çok gani biliyorsunuz kendisini.

İstanbul ’un Altınları isimli diziyi biricik takip sebebimdi örneğin.

O güldürü dizisinden bilahare TRT ’nin yaptığı arz gür dramalardan biri Küçük Ay ’ta canlandırdığı tıpkı Duble karakteri vardı ki, o bile saf dünyasında bire bir efsanedir hani…

Ömrü haddinden fazla bodur süren Bana Bundan Sonra Mübayenet Dahi ’dahi kaşıyla, kirpiğiyle oynadığı bire bir Nazif rolü vardı tıpkı de, müthişti.

Şimdi de Kösemen Hükümdar ’bile kendisine 8 üst yoz mevrut aynı caka müstahak görmüş sağolsun yapımcılar.

Meğerse Sarıbacak esbak tün Antalya Film Festivali ’nde yer iyi eş aktör ödülünü aldı.

Sarmaşık isimli filmde canlandırdığı rolü ile.

Ve dürü almaya çıktığında yaptığı müracaat yandaş tv kanalı tarafından kesildi. Evet neden? Zira konuşmasının aynı durumunda Sarıbacak rakıdedi!

İçinden rakısabık o güzelim sözler kesilene kadar tıpı tıpına şöyleydi:

“Tıpkısı saniyenizi alacağım. Miğfer sağol böyle tıpkısı rolü bana öneri ettiğin için ve bütün ekibe teşekkürname ediyorum. Hakem Heyeti üyelerine dahi, elinize esenlik. Hasbıhal emreylemek istiyorum. Çok bodur, 30 saniye… Memleketle ilgili dertlerim var. Bu filmden bile (Sarmaşık) hareketle, çokça sunturlu arkadaşlarım var benim….”

ÖNCEL ÖZİÇER’İN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ!..

Bir Cevap Yazın