Öncel Öziçer yazdı: ’’Meme Zehirlenmesi’’

Meme zehirlenmesi
Bir yandan Twitter ’dan sattıkları malın reklamını özne bazı kevaşeler ve plajlarda üstsüz yakalanan(!) sosyetikler, diğer yandan ünlüler… Şimdilerde bicik görmekten içim kıyıldı.
Sarkığı, buruşuğu, inekten ödüncü, silikonlusu, temas zümre meme başı günlerdir gözümüzün önünde sereserpe… Gövde kapatıldığı amacıyla fosforlu gelen; meğerse Afrika kabileleri kadar daltarak dolaşsak, kol kabilinden, saç kabilinden, göl ayağı kadar tek de seksi çağrıştıracak ayrımsız cazibesi kaçınan o iki yemeni uzantı…
Erkeklerin üflesen dönmeye hazır başlarını fırıldağa çeviren, bebeler aracılığıyla biberon kendisine bile geçer irili ufaklı toplar.
Yani küçüklerin arı hıfız kabı, büyüklerin yeniden çıkarıcı tahrik aracı…
Bu aralar, seçme yerde onlar var.
Abazan takımının hizmetine sunulmuş bire bir nevi meme hayratı üzere dolaşan o kadınların, bu işten aldıkları hazzı anlamam olanaklı değil!
Vardır herhalde aynı bildikleri…

YAZ KABUSU MU BU?
Haa, bu arada bilcümle bu ten pazarı ortasında benzeri da Fatih Ürek ’mağara tangalı fotoğrafları ortalığa düştü ya, o dahi sıvanmışın üstüne tüy dikti. Ürek ’in web sırça yoluyla donunu indirip mabadını karşıdaki yakışıklıya gösterdiği görüntüler, daha hafızalarda tazeyken, bu ’göbek karın sine hariç ’ pozları bize biraz çok geldi. Gazetelerin genel ağ sitelerini, içtimai paylaşım sitelerini açmaya korkar oldum.
Her yerden üzerime, bedii yoksunu insanların sergilediği vücutlardan taşan organlar geliyor.
Yaz kabusu mu, len bu?
Uçmak istiyorum.
Biri, beni dürtsün çabuk!

Öncel ÖZİÇER

Bir Cevap Yazın