Öncel Öziçer yazdı sistem o eş adayını konuştu!

SacitAslan.com manşetine taşıdığı akıllıca, tarafsız ve ibdai haberlerinin beraberinde kenar yazarlarının kaleme aldığı hususi yazılarıyla birlikte ruzname oluşturmaya bitmeme ediyor.

Iletişim Araçları dünyasının deneyimli kalemi, yazarımız Öncel Öziçer’in geçkin manşetimize taşıdığımız ‘Saçları bakımsızmış ondan örtmüş’ başlığıyla sima vermeden Show TV’de yayınlanan “Evleneceksen Gel” ismindeki evlenme programına ‘saçlarını yaptıramadığı ve tamamıyla bakılmamış olduğu üzere’ türbanla katıldığını tabir eden eş adayı Sevgi’yi eleştirdiği yazısındaki durumunda ve akıllıca tespitleri zaman medyada görüngü yarattı.

Metanetli haddinden fazla ceride ve genel ağ sitesi zaman olay eş adayı Sevgi’yi konuştu…

ÖNCEL ÖZİÇER GERI NE YAZMIŞTI?.. AHA O YAZI…

Saçları bakımsızmış ondan örtmüş

Türkiye çıktı türban konusunu gerilerde bırakalı haddinden fazla oldu.

Her ne büyüklüğünde ara sıra siyasetçiler bu konuyu iletilen yerine gene yine deşmeye çalışsa dahi kimse kimsenin hangi inancıyla hangi da başındaki türbanıyla ilgilenmiyor.

Dileyen dilediği kadar yaşar ve yaşamalı.

Amma türbanı siyasete cihaz edeni görmüştük birlikte kayırıcı aramaya cihaz edenleri yıpranmamış görüyoruz.

Eş çıkıntı ekrana âdem arıyor. Başında sıkı sıkıya türbanı. Diyor kim; “Ben esasen açıktım amma bu programa gelirken babam hastaydı, saçlarım bakımsızdı o yüzden bu türbanı taktım! Evlendikten bilahare gene açacağım, hiçbir koca amacıyla kafamı örtemem tallahi!”

Ama arkası sıra tekrar maşallahlı inşallahlı cümleleri ardı ardına sıralıyor.

Aha esas teminat hürmetsizlik bu… Asıl türbana taşlama bu… Temel dini öz şişirme haber çıkarlarına maşa emretmek bu… Hangi efsus ki giderek yayılan asıl ‘eskimemiş zihniyet’ bu… (ÖNCEL ÖZİÇER 26.05.2014)

“Evleneceksen Gel” isimli programdan o görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın