Öncesizlik’den çirkin krala çevirme!

“Nebahat Çehre ’nin kafasına koyduğu anzarot kadehine 25 metreden silahla çığlık ediyor bir kulüpte. Ve Nebahat taş gibi duruyor karşısında. Bu olaylardan sıkılan Nebahat kaçıyor evden, Eskişehir trenine biniyor. Yılmaz arabayla izlem ediyor treni ve tıpkı yerde yakalıyor.

HAYROLA AĞABEY

Treni geçiyor, tıpkı çalınmış bulup arabayı rayların konusunda koyuyor. Açıyor farları, yakıyor sigarayı, bekliyor. Tabiatıyla katar bağırarak geliyor. Yılmayan Cenup tek istifini bozmadan duruyor rayların üzerinde. Makinisler zor bela, çarpmaya ramak kaldığında durdurabiliyor treni. Kim bu i.ne diye niteleyerek hışımla iniyorlar süfli. Yılmaz Cenup ’i görünce şaşırıp, ’Hayrola ağabey ’, diyorlar.  Yılmaz ’İçerde tıpkı emanetim var,onu almaya geldim” diyor.Nebahat Çehre ’yi trenden inip götürüyor.”

Bu hikayeyi Türk sinemasının kötü kralıyla ayrımsız çok filmde oynayan arkadaşı Tuncel Kurtiz anlatıyor.

TUHAF KRALA ÇEVIRME

Ekranların istekle izlenen dizisi Ezel ’mağara dünkü bölümünde bu anlara göndermelerde bulundu. Ramiz Yürekli ’yı canlandıran Tuncel Kurtiz gençlik yıllarında gazinoda aşırtı olduğu assolist Selma ’yı sahnede karşısına alıp başının üzerine anzarot kadehini koyup şiddetli etti.

Işte dizide Yılmaz Cenup ’mağara temel hayatına yapılan göndermelerin o anları…

Tutkun Olmak için haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın