Ongun Avcı’nın eşinden can alıcı sözler!

Millet’ten Başak Çokan’ın röportajı…

KEŞKE TANIMASAYDIM

– Öncelikle Namuslu hanımla tanışıklık hikâyenizden başlayalım. Pekâlâ tanıştınız?

Namuslu Avcı’nın sakat avukatı Türkan Kadın sayesinde tanıştığım akla yatkın değil. Tamamlamak Hatun ile ego Kıvanç diye ayrımsız arkadaşım sebebiyle tanıştım. Zira Tüm Hanımın bilgisayarını tamir etmem üzere eve çağırdılar. Orada ilk defa gördüm. O zamanlar avukatı arasında bile yoktu. Onunla tanıştıktan 4 ay sonra avukatını tanıdım.

– Noksansız Cebbar ile formalite aynı dünyaevi akilane mu? 

Bu de yalan. Çünkü Ongun ile tanıştığımda ben 21 yaşındaydım o dahi 42 civarındaydı. Elektronik Beyin yazılımı ve aranjman işleri yapıyordum. Bilgisayarını tamire gidip şayet aynı aksilik yaşarsa diye cep numaramı verdim. Antrparantez ilk tanıştığımda benim üzere Tam Bayan değil Tam ablaydı. Amma numaramı aldıktan sonra o kadar ısrarlı ve arsızcasına  üstüme üstüme geldi. Annemle yaşadığım eve gecenin yarısında çantasında şarapla geliyordu. Beni yatağımdan kaldırıp eve kadar götürünce aramızda fert şeyler yaşanmaya başladı.

EVDE OTAMA ETTİRDİM

– Aileniz bu durumları görmesine karşın da birlikte sizden yaşça büyük biriyle evlenmenize cebin çıkmadılar mı?

Çıkmaz olurlar mı? O dönemler benim da külhanbeyi delikanlı dönemlerimdi. Iyi dahi haddinden fazla duygusal ve acı benzeri durumdaydı. Öz mümasil çevresi ona metal tuzağı kurmuştu ama ego bunu bozdum. Tedavide ettirdim ve eve etibba hemşirelerden oluşan tıpkısı grup kurdum. Benim kontrolümde tedavisini tamamladı. Başlangıçta iki kelimeyi bire bir araya getiremeyecek durumda olan, abdesthane ihtiyacını da yapamayan Mükemmellik ’yı iyileştirip içtimai hayata karışmasına destek oldum. Amma sonradan hakeza bana canavar oldu.

MİRASINA KONMAK İSTİYORLAR

– Peki, Harika Cebbar’yı bu duruma getiren etkenler nedir?

Ben önce tanıdığımda alarga tıpkısı akrabası eve yerleşmişti. Ve Eksiksiz’evet daima etil alkol ve metal vermişler. Planları Tekmil’yı öldürüp mirasına kalmak. Amma benimle tanıştıktan bilahare ego eksiksiz bu kırıcı olayları etrafından temizledim.

– Mademki bu şekilde aynı kurtarıcı rolünüz var. Sizinle evlendikten sonradan neden hakeza oldu?

21 yaşından 30 yaşına büyüklüğünde Mükemmellik Cebbar’nın hayatını düzeltmekle uğraştım. Amma çıktı o kadar tükenmiştim ki Mükemmellik ile bir istişare yaptım. Askere gideceğimi ve dönüşte ise aile dayamak istediğimi ifade ettim. Ego bunu söyledikten sonradan bana öyle bir baktı kim öldürecek sandım. Zira bu güne kadar kimse eliyle terkedilmemiş. Ondan sonra yanındaki Azeri yardımcısı ile bana cebin birleştiler. Güya lüp yabancısıyım gibi davranmaya başladılar. en üst fenomen bile yılbaşında içeceğime umar koyup, benim çıkmamı engelledi. 25 saat uyudum komaya girmiş kadar…

BANA DA YAZIK

– 4 yıl boyunca evliliğiniz nasıldı?

Geçmiş dönemimiz çok güzeldi. 4 yıldan sonra ben çıktı başvurmak istedim o ant bilcümle ipler koptu. 

– Durup dururken mi söylediniz ona ego askere gideceğim bundan sonra seni istemiyorum diye? Ve bozukluk fücceten bire hakeza hissettiniz?

Zira daha çok tükendim. 10 sene dile yalın kat kaldıracak ruh halim kalmadı. Ruhen ve bedenen yoruldum maddi manevi bittim çünkü. Şimdi 31 yaşındayım. Bana de yazık.

ELİM PAKETLEMEK TUTUYOR

– Komple Karı ile kuşkusuz geçiniyordunuz? Yani onunla mülk için gelişigüzel olduğunuz söylendi zira…

Eski tıpkı telefonum var hala atmadım. Orada Kâmil’nın bana 2011 yılında attığı “Tanrı senden razı olsun beni tahakküm durumdan kurtardın. Bana çokça destek oldun. Sana herhangi bir kuruşunu ödeyeceğim” diye attığı yüzlerce mesajı var. Hazin paketlemek tutuyor. Kimsenin parasına ihtiyacım bulunmayan. Ego etkisiz şaşkın ayrımsız herif değilim kim.

KAN DÖKÜLÜR DIYE NITELEYEREK KORKUYOR

– Komple Orion’evet ne yaptınız dahi Cumhurbaşkanından siper talebinde bulundu?

Ben tıpkısı öz yapmadım. Kendisi bana yaptığı azılı şeyleri benim öğrendiğimi bildiği için bugünlerde ürkü yaptı. Bu işin böylece İbrahim bu durumları öğrendi bundan sonra koku dökülür diyerek düşünüyor.

– Sizin böyle benzeri düşünceniz var mı ki?

Katiyen soluk dökmek ve zarar ödeme niyetim olmadı. 

–  Siz alkol alıyor musunuz?

arada bir alıyorum ama tümce büyüklüğünde.

SİLAHIM BULUNMAYAN!

– Tamamlamak Hanımın vurulduğunu duyduğunuzda ne hissettiniz?

Askeriye dönüşünde artık kişi hayatımı kurmak istediğimi söylediğimden bu yana bana düşman oldu. Ve kısaca yerine 6 ay boyunca on paralık konuşmadım. Aramalarına da karşılıksız kaldım. Fakat vurulduğunu duyduğumda üzüldüm.

– Onu görünce ona kötülük atfetmek evet üstelik intikam kabul etmek gibi duygularınız var mı?

Katiyen böyle aynı husus söz konusu değil.  Onu parasız olarak görüyorum ve onu Cenabıhak’a havale ediyorum.

–  Eksiksiz Hanımın kendisini vurduğu silahın size ilişkin olduğu akla yatkın mu?

Yani bu görüngü kabilinden cebe meselesi dahi akıllıcasına değil. Benim silahım yok.

HUZUREVİNE DÜŞECEK

– Tamamlamak Bayan Emirgan’daki evi satıp kendisine Ulus ’tan güvenliği olan benzeri siteden ofis almış. Noksansız Hanımın maddesel gücü var mı?

Maatteessüf yok amma kendisi manzara dünyasında yaşıyor. Yakında sistem görecek bu şekilde bitmeme ederse Huzurevine düşecek evet dahi ağır olacak.

– Siftinlik Tüm Bayan dolandırıldı mı?

Tekmil’nın 100 devam yalanı varsa bir tane elhak bile dolandırıldığı haberidir.

– Nasıl dolandırıldı peki?

Anlatı olacak şekilde dolandırıldı. Tekmil benim evden uzaklaştırıldığım dönemde oldu. O boşluktan yararlanıp avukatı Türkan Eş dolandırdı.

AVUKATI DOLANDIRDI

– Avukat, Tamamlamak hanımın bilgisi olmadan Bodrum ’daki evi satmadım demişti…

Siz Türkan bayan ile tıpkısı karşılaşsanız hangi emreylemek istediğimi anlarsınız. Zira Harika’nın evini onun bilgisi olmadan elinden dilekçe alarak sattı. Öyle bir dolandırdı kim ben bile kapela çıkardım. Dört Başı Mamur’nın alkolden kafasının benzeri dünya olduğu bire bir aktarılma elinden bakanlık alıp sattı.

İMZALAMIYOR

– Sizin Bütün Cebbar ’nın parasına ayn diktiğiniz söyleniyor?

Benim babam yeminli Finansal Danışman. Yani on paralık kazanmasam hangi olur. Ailecek tek ihtiyacımız bulunmayan bunlara.

– Pişmanlığınız var mı?

Hem de çokça, keşki tanışmasaydım ve bunları yaşamasaydım.

– Sebep metrukiyet davası açmıyorsunuz?

Avukatı beni evden tenkil kararı çıkardığı çağ ego soluğu ofisinde aldım. Ve boşanma protokolü hazırlayıp imzaladım. İmzaladığım günün üzerinden 6 ay geçti bibi Bütün imza atmıyor. Ve bekletiyor.

Bir Cevap Yazın