Öpücük Deyim ‘gönül elçisi’ oldu!

Akşam’dan Aysun Yıldız’ın röportajı…

Meme Başı Kanseriyle Savaş projesini akseptans ettiren neydi?
Bicik kanseri günümüzde kadınlar üstünde sunu ferah tanıdık amansız hastalık türü ve ego dahi tıpkısı karı kendisine bu riski seçkin zaman taşıyorum. Bu konuda genişlik haddinden fazla da gençlerin bilinçlenmesi gerektiğine inanıyorum. Çünkü bundan sonra bicik kanserine yakalanma yaşı 20 ’li yaşlara büyüklüğünde geriledi. Avon’un “Meme Başı Kanseri ile Savaş” projesinde bu yıl alay malay yaya gençleri bilinçlendireceğimize inandık. Ego birlikte takipçilerimi bu eke konuda bilinçlendirip bugüne büyüklüğünde bu konuyu ciddiye almamış olan kadınlara ulaşabilmeyi hedefliyorum. Kadınları bicik kanseri üstüne bilinçlendirme kampanyasında fahri murahhas başlamak ve tıpkısı ucundan de olsa birilerinin hayatlarına dokunabiliyor gelmek mutluluk donör. 

Eş sağlığına destek veren bire bir toplumsal takı projesinde düz almak size neler hissettirdi?
Hakeza bir projede yer ahzetmek beni haddinden fazla bahtiyar etti. 25 yaşındayım ve bu gailesiz yaşımda böyle kırılan aynı konuda yeğleme yapılmak tezyifkâr çokça evire çevire ayrımsız kalp. Keyif hepimizin hayatta yer önem vermesi müstelzim konuların başında geliyor. Alelhusus biz gençler bu konuda elan de bilinçlenmeye çalışıyoruz. Umuyorum bu projede bicik kanseri konusunda bilcümle birlikte daha bilinçli oluruz.
 
ERKEN CANLANDIRMA ÖNEMLİ

Karınların hayatlarında pekâlâ aynı farkındalık yaratmayı hedeflediniz bu projeyle?
Kadınları meme başı kanseri konusunda bilinçlendirmek ve bu konuda yapılan er teşhis imkânlarından faydalanmak serencam adım kebir. Meme Başı kanseri, kadınlar beyninde genişlik kalın görülen kanser türü. Temas 8 kadından 1 ’i riziko altında. Hele tığ gençler, yaşı elan iri olanlara kıyasla bu konuları erteliyor olabiliriz. Bu konulara henüz titiz ve daha özenle yaklaşmalıyız. Tığ AVON ile bu projede kadınlara erken teşhis üstüne farkındalık kazandırmak istiyoruz. Bunu de AVON ile çektiğimiz hususi tıpkısı videoyla destekledik. Bu projede yüklemek istediğimiz genişlik önemli mesajlardan biri de meme başı kanseri tişörtleri. 

Meme Kanseri ile Savaş tişörtlerini satın alan herhangi bir karı ve erkek, projeye destek olacak. Tişörtlerin satışından elde edilecek gelirin hepsi Türk Kanser Derneği ’hangi bağışlanacak. Ama arz koskocaman önceliğimiz bittabi kim farkındalık. 

GERÇEĞİ ANLATIYORUZ

Meme kanseri farkındalık tişörtlerini öncelemek için çektiğiniz genel ağ filminde meme başı kanserini yenen ayrımsız survivor ile bu arada oynadınız? Çekimde neler hissettiniz?
Öncelikle bu proje bicik kanserine düçar kadınlar amacıyla çokça büyük.  Bu tişörtlerden sağlanan umum dirimsel Avon ’un Meme Başı Kanseri ile Savaş projesine bağışlanacak. Tığ da çekimlerde buna ilgi çekmeye ve bu hastalıkla ilişik bilinmesi gereken kâh gerçekleri anlatmaya çalıştık. Çekimlerde bizi bu hastalığı geçirmiş amma iyileşmiş sevgili Istek Eş serbest bırakmadı. Kendisi güvenilmez artı bire bir eş. Ailesinde evet dahi genetiğinde hakeza benzeri hastalık olmamasına rağmen bicik kanserine uğramış. Benim üzere çokça özel ayrımsız gündü. Bu filmi izleyen kadınları, er teşhisin önemini bile vurgulayarak meme başı kanseri üstüne bilinçlendirmeye davet ediyor olacağız.

Siz temas sene ahenkli yerine kontrollerinizi yaptırıyor musunuz?
Herhangi Bir yıl kontrollerimi eğlenceli olarak yaptırıyorum. On Paralık kimse “Benim başıma gelmez” dememeli. Yeryüzü azından öz kendilerine elle tetebbu yapmayı ihmal etmesinler.

1 MİLYON TAKİPÇİYE ULAŞTIM

Yeni projeleriniz hakkında hikmet alabilir miyiz?
Kestirmece 3 yıldır kullanılmamış medyanın içre çalışmalar yapıyorum. Reklam, bildirişim, toplumsal medya, içerik üretimi, dijital pazarlama ve moda alanında farklı projeler gerçekleştiriyoruz. Bu üç yılın böylecene takipçilerimle aramdaki ekti bağın şüphesiz sonuçlar verdiğini elan gani görebiliyorum. Instagram hesabım 1 milyon takipçiye ulaştı. Ekibimle yarattığımız moda aplikasyonum “Buse On The Go” çokça gür tepkiler alıyor. Öpücük on the Go ’nun şimdiden 100 bin kullanıcı sayısı var. Bura, blogumdan ayrımlı namına, paylaştığım moda haberleri ve kombin önerileriyle tıpkı nevi yıllık kabil. Kullanıcılar, aktüel moda haberlerini izlem ederken özlük içeriklerini da paylaşabiliyorlar. Önümde bakir heyecanlar var. Öncelikle Youtube kanalıma ciddilik veriyorum. Moda, makyaj ve lifestyle mevzulu video çekimlerimle öz göstergeç kanalımı oluşturma fikri beni çok heyecanlandırdı. Seçkin hafta iki eskimemiş video eklemeyi planlıyoruz. Kendini yenilemeyi ve sayısal dünyanın sağladığı özgürlüğü kullanmayı dost bir ekibiz. Bu anlamda yenilikçi projelerimiz dahi bitmeme edecek. 

ŞIK AMMA RAHAT BIR STİLİM VAR

Nasıl benzeri çul tarsınız var?
Gerçekte kendi stilimi değişebilir tıpkısı üslup yerine tanımlayabilirim. Genellikle rahatlığım dolay plandadır. O günkü ruh halim bittabi giyineceğimi dahi belirler. Spor amma derli toplu, hazır amma abat ayrımsız stilim var diyebilirim. 

Olmazsa imkânsız alışveriş parçanız hangisi?
Jean, gündelik tişörtler, kurtarma aracı benzeri siyah elbise, spor ayakkabı. 

Kıyafetlerinizi ne parçalarla tamamlarsınız?
Genelde jeanler, abat pantolonlar, gündelik tişörtler ya üstelik ipek gömleklerle tamamlamayı tercih ediyorum. 

MASKARASIZ OLMAZ

Gardırobunuzda yeryüzü sevdiğiniz çıngı?
Çanta ve ayakkabılarım gardırobumun bildirme şanlı ve sevdiğim parçaları. 

Modayı nereden strateji edersiniz?
Zat hesaplarımın nekes tıpkısı takipçisiyim. 

Olmazsa olanaksız görk ürünleriniz neler?
Yoğun siyah renkte bire bir maskara olmazsa imkânsız güzellik ürünümdür. 

Yer yoğun kullandığınız makyaj malzemeniz?
Maskaralık…

Bir Cevap Yazın