Oral seks kavgası büyüdü!..

Hürriyet’te düzlük düz habere bakarak TRT’birlikte katıldığı programdaki ‘İleri derecede oral alışveriş haramdır’ sözleriyle tartışma yaratan Demircan’a, Cübbeli, “Sen buna haram derken nereye dayandın? Duvara dayandın. Elbet haram diyorsun buna demincek? Yasak apayrı caiz değil apayrı” yanıtını vermişti. Bu eleştiriye Yüce Arzu Demircan’ın yanıtı sert oldu. Demircan, “Eşcinsellerin, lezbiyenlerin, erotik şehir sahiplerinin tutku duymalarını anlıyorum ancak sağgörüsüz Müslümanları anlamıyorum. Yoksa onlar de mı bu haramları işliyorlar” dedi.

Ilahiyatçı Mürtefi Emir Demircan’ın ‘İleri derecede ağızcıl alım satım haramdır’ sözlerine kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca namına aşina Ahmet Mahmut Ünlü, anif aksülamel reaksiyon göstermişti. Cübbeli Ahmet Öğretmen, “Bu milletin çoğunun başında böyle bire bir imtihan var. Sen buna haram derken nereye dayandın? Duvara dayandın. Bittabi yasak diyorsun buna demin? Haram başka caiz değil eksantrik” dedi. Cübbeli Ahmet Öğretmen, oral ilişkinin mezheplere göre farklılık gösterdiğini de sözlerine ekledi.

CÜBBELİ’YE KABA YANIT

Büyük Kasıt Demircan, hem Cübbeli’nin sözleri hem dahi tartışmalara ilgili yazıli bire bir izah yaptı. Yapması gerekeni yaptığını ve yapmaya da bitmeme edeceğini belirten Demircan, “Açıklamalarımla bir nice haramın öğrenilmesine anahtar olduğum kanaatindeyim” dedi.

“YOKSA ONLAR DA MI BU HARAMLARI İŞLİYOR?”

Tanrı Bilimci Mehabetli Heves Demircan açıklamasında şunları dile getirdi:

“TRT1’bile katıldığım Ruzname Ötesi programında yaptığımız açıklamaların benzeri çok haramın öğrenilmesine açkı olduğu kanaatindeyim. Bu sebeple mutluyum. Dayanabilen haddinden fazla teşekkür ve dua aldım.

Izlence sırasında eşler beyninde haram kılınan eşeysel yasaklara değinirken, moderatörün akıllıcasına sınırları aşar şekilde gelmesi sonucu açıklamalarımızın bire bir kısmı toplumsal medyada aşağılanarak gündeme taşındı. Kocaman dinimiz, eşler beyninde regl/ay açık dönemi ilişkisini yasak kıldığı kabil anal ve ağızcıl ilişkileri de haram kılmıştır. Dini ve tıbbı aynı kulp olmaksızın eşlerin eşeysel görevlerinden kaçınmaları üstelik dinimizce yasak kılınan amal arasındadır. Milyonlarca ailemizin bu haramların biri yahut aynı kaçını bilmediklerini veya bilerek işlediklerini aldığım on binlerce sorudan biliyordum. Bu nedenle eşler arası haramlara ilişin soruya parçalanmamış aynı ciddilik içerisinde karşılık verdim. Yapmam gerekeni yaptım. Yapmaya de bitmeme edeceğim. Çünkü bu haramların işlenmesi eşleri günahlara batırırken nefretleşmelere, şiddete ve boşanmalara dahi illet olmaktadır. Stabil çokça yazılı ve görsel iletişim araçları insanlarımızı bu haramları işlemeye yönlendirmektedir.

Haramlardan küçümseme edilince inkârcıların, zinacıların, eşcinsellerin, lezbiyenlerin, erotik site sahipleri ve pazarlamacılarının maraz duymalarını anlıyorum, fakat basiretsiz Müslümanları anlamıyorum. Yoksa onlarda mı bu haramları işliyorlar bile hatırlatılmasından rahatsızlık duyuyorlar? Allah’ın yasak kıldıklarını belletmek ne zamandan beri diğeri-i törellik oldu. Düzeysizlik ve utanmazlık bu olsa gerekir.”

Bir Cevap Yazın