Ortaklık sahibi gazeteciler

Yıllardır Başbakan Erdoğan ’ın şirketi olduğu ve Başbakanlığını kullanarak bu şirketlere üstünlük sağladığı eleştirilir. Eleştirilerin hak payı bağımlı kim var. Cesurca eleştiren arkadaşları tebrik  ediyoruz. Çünkü bir Başbakan ’ın kıtipiyoz şirketi olmamalı.

ŞİRKETİ OLAN GAZETECİLER ’E HANGI DEMELİ…

Aha açıklıyoruz.. Vakıa tümce biliyor amma ayrımsız tür patırtılı çıkaramıyor. Şimdilik ufak 2 örnekle  başlıyoruz.

Işte 1. Denk:

İsmi Ongun Yalpak, şu dakika doğangrubunda çalışıyor. Amma Eşinin adına kurduğu şirketle Göstergeç Dünyasına içten dalmış durumdan. Eşinin yaptığı Tv programlarını destekleyip desteklemediğini  bilmiyoruz. Mesut uçurum ismini kullanarak ya de köşesindeki gücü kullanarak, Örneğin Sevinçli Mir tıpkısı bando Tv ’lere köşesinde  destek verip elan bilahare Eşinin konusunda kayıtlı olan ortaklık O Tv kanallarına hareket yaptı mı ? Sevinçli Yalpak eşinin yaptığı programlara amut namına köşesinden bindi verdi mi ? Bunlar Cevaplarını bekleyen sorular. Mutlu Kaş ile ilişik soracak  biraz  istifham henüz  var onları önümüzdeki sayılarda sorulacak. Mesut Yar ’ın göndereceği açıklamayı  buradan birebir yayınlamaya bayram veriyoruz.

2.Benzer..

İsmi Cengiz Semercioğlu. Özgürlük ’te köşesi var. Televizyon eleştirmeni. Bütün kanalları yazıyor. Doğan Grubunda yapılan herhangi bir şey 1 orostopolluk onun için katiyen köşesine yansımıyor Doğan grubunda yapılan şiddetli işlemler. Yani kalemi biraz arama altında tıpkısı yazar. Doğan Grubu Hükümete alışılmadık tıpkısı uymazlık yaparken ‘ ’Başbakan ’ın Şirketi var ’ ’ derken, Kişi gazetesinde çalışan Cengiz Semercioğlu ’nun şirketini unutuyor. Aynı Doğan Grubunda etkin Mutlu Yar kabilinden daha nicelerinin bile şirketi ve ayrı ayrı ilişkileri var onları üstelik  bu sayfalara  taşıyacağız. Devam edelim Semercioğlu  ile. Cengiz Mir ’dahi kardeşine benzeri yapım şirketi kurmuş. Derakap çabukça bilcümle kanallara iş yapıyor. Cengiz As ’birlikte hem kendi ilişkilerini kullanıp hem üstelik Özgürlük ’te kim köşesini kullanıp kardeşine izlence bağlıyor mu? Medyatava da ve kişi köşesinde yazdığı bazen yazılarla kardeşinin bir takım Televizyon kanallarında yarar sağlamasına hastalık oluyor mu? Buradan peyda aslanca  çabucak soruyoruz. Şayet Özlük köşelerini ve Gazetecilikten aldıkları gücü kendilerine kullanmıyorlarsa bize tıpkı açıklama göndermeleri yeterli bizde Sürmanşet Sayfalarında bu açıklamaları uygun yayınlamaya küçümseme veriyoruz.

3.Kat Sayı Sevap Akçin

Yer haddinden fazla işini alim Magazin Müdürü kendisine ün saldı akıbet 5 yıldır. Magazin Müdürü adına O koltuğa bittabi oturduğu bilcümle gazeteciler marifetiyle çok merak edildi.

BOŞANDIĞI EŞİNİN ŞİRKETİ ’NİN HEP YAPTIĞI IŞLER BÜTÜN KELEBEK MANŞETİNDE

Bütün sinema sektörü Çımbar Öcal ’ın şirketiyle çalışır faktör çokça vazıh ve kemiksiz ortadadır. Çünkü Bozuk eşi Harbi Akçin Hürriyet Magazin Müdürüdür. Sürgün Öcal sakat eşiyle bu arada bu işleri bitirmektedir. Temsil Recep İvedik lacerem ünlü olmuştur. Recep İvedik filminin serileri Doğan Grubu ’nun yayınlarında kaç kere kolluk oldu. İşin aslı şu Eğer ayrımsız promosyona ihtiyacınız varsa ayrımsız madde takdim etmek istiyorsanız Özgürlük ’mağara Magazin müdürü Hakikat Akçin ’in boşandığı eşini buluyorsunuz ve Herhangi Bir yerde çabucak (Alelhusus Doğan grubunda) yüzlerce haberiniz  çıkıyor.

Şimdilik 3 kişioğlu bu isimlerin seçme açıklaması olursa tığ yayınlamaya hazırız.

Iletişim Araçları mensubu olup Gazeteci olup, Gazeteciliğini akça paraya dönüştürenlerin kalemlerini özlük çıkarları için öz menfaatleri amacıyla kullananları yahut karşı böyle söylentiler ve şüpheler olanları Sürmanşet deşifre etmeye devam edecek

SÜRMANŞET GAZETESİ

Bir Cevap Yazın