Osman Pamukoğlu’ndan Rasim Ozan Kütahyalı’ya dokunaklı tenkit!..

Doğruluk ve Teadül Partisi Umumi Başkanı, tekaüt Ferik Osman Pamukoğlu, Beyaz TV ’üstelik aleyhinde yayınlanan benzeri izlence amacıyla 2. kat açıklama yaptı. Önce açıklamasında, programa katılan Asteğmen ile gazeteciler Seçilmiş Şimşek, Rasim Saz Şairi Kütahyalı ve Beklenti Zileli amacıyla ‘ ’Yalakalar, müptezeller, beslemeler ’ ’ diyen Pamukoğlu, şimdi dahi ‘ ’Namussuz ve soytarılar ’ ’ sözcüklerini kullandı.

Pamukoğlu, Rasim Saz Şairi Kütahyalı ’nın ‘ ’Çeri kaçağı ’ ’ olduğunu tez ederken, ‘ ’Ayrımsız TV programında beraberinde getirilmiş müptezeller eliyle umum tıpkı oba tiyatrosu sergilenmiştir. Programda biri var ki, halen asker kaçağıdır. Düşkün ve şarlatanların eline eski TV ’nin altyazılarına nazır, hangi kadar hain ve basık insanlar olduğunu görecektir.  Temas soytarının programı eninde böylelikle biter.  Bu hokkabazların yaptıkları şarlatanlıkları PKK üstelik yapmamıştır. Türk -Moğol atasözüdür. Arkası Sıra beniz kapik havlamayan kurt, aldanmaz sayılmaz… Suret henüz haddinden fazla düşük ’ ’ dedi.

31 Ağustos gecesi Beyaz TV ’deki programa katılan ve 1994 ’birlikte Hakkari ’birlikte fariza yaptığını tamlayan Mehmet Çemçem adlı Asteğmen,  ‘ ’Osman Pamukoğlu ’nun foyasını ortaya çıkaracağım, yasasız emirler verdi ’ ’ demiş, ancak somut bire bir fenomen anlatamamıştı. Asteğmenin görev süresince Pamukoğlu ile hiç karşılaşmadığı da ortaya çıkınca, seyirciden aksülamel mesajları gelmişti.

 

Bir Cevap Yazın