OSMANTAN ERKIR’IN TÜRBAN RANTI

Osmantan Erkır, türbanlı yarışmacı Mahmur Çiçeği Özdemir ’i yarışmacılar arasına alarak enerjik yayında çıkacağı stabil kavgalardan alacağı reytingleri çok gani hesapladı.

Osmantan Mir ellerini ovuştura ovuştura Türban üzerinden sağlayacağı rantı ve cukkalacayağı paraları ağzı sulana sulana hesapladı.

Başvekil ve AKP ’nin dahi kaşımaktan ırak durduğu türban meselesini reyting rantına çeviren Osman Erkır haddinden fazla alçak tıpkı baziçe oynadı. Bu oyunun bir tane kaybedeni bile böylecene Osmantan Erkır olacaktır.

Toplumda yeterince bölünmüşlük varken, tıpkı Osmantan Erkır eksikti bu işten getirim yemeye çalışmayan o de girdi işin içine olay BITMIŞ oldu.

Demincek, kaşı Osmantan Komutan kaşı, bak neler olacak alay malay seyredeceğiz. Bu hisse senedi haddinden fazla pahal tıpkısı boyuta gidiyor.

Sana mı kaldı Türban ’dan rant yemek bu ülkede, o işin sunma ağabey babaları ırak durmaya başladı o işten.

Türkiye ’nin genişlik alıngan konularının başında mevrut olay ile magazinel ayrımsız şovda halkı kavgaya tutuşturmak senin haddine mi kaldı.

Tıpkısı üstelik kavim konuştukça araya girip, beş altı bilcümle edip durumu kurtarmaya çalışıyorsun ya; korkunç gır gır duruma düşüyor, daha beter batıyorsun.

Mademki yedin hakeza benzeri naneyi, sana halas yolunu üstelik ego söyleyeyim.

Başta Bülent Ersoy görünmek üzere, ayrıca ve başkaca kesinlikle Bülent Ersoy doğmak için, Bence o programda aynı nöbet daha kimse ağzına Türban lafını almasın.

O hanende bile yarışsın, kazanıyorsa kazansın, eleniyorsa elensin…

Sana bu sektörde tıpkı biricik âdemoğlu ile emsal vereyim; GÜNER Ümit… Türk halkı o âdem ekrandayken apayrı bire bir şey seyretmezdi. Tıpkısı cümlesi parçalanmamış hayatını bitirdi.

Bülent Ersoy kilolu oynuyor. Orda birinin ağzından benzeri lügat çıkma, sonradan seni bir daha hiçbir kanlın çaycılığına da almayacaklar

Bu eleştirilerime birlikte on paralık kızma Osmantan Bey…

Bence sen sunma kestirme yoldan bu işin önlemini desise…

Başına ördüğün çorabı bir anda sök gitsin… Türban ’dan de getirim yemeyi ver be kardeşim… Eksiklik Yahuuu… Terbiye Yahuuu…

Tunç Kızoğlankız Yakar

 

Bir Cevap Yazın