Otel odası vahşetinde zaman donduran ilim!

Milliyet’te kayran düz habere göre olay, geçmiş bölüm saat 23.45 sıralarında Hükümet Bulvarı ’nda mevcut aynı otelin 3 ’üncü katında meydana geldi.

Efeler Belediyesi ’nde şoför kendisine etkin Fatih Çetin ile eşi Halime Yavuz tıpkı müddet evvel boşanma kararı alarak ayrı yaşamaya başladı. 15 Mabeyin ’ta mahkemeleri olan Fatih Müşkül, biri 3, diğeri ayrımsız yaşındaki çocuklarını özlediğini ve mutabık olmak istediğini söyleyerek Halime Müşkül ile buluştu. Halime Yavuz, görüşmeye çocukları Çetince Polatcan Ağır ile Gülfer Yavuz ’u bile getirdi.

Hükümet Caddesi ’nde kâin bire bir otelin odasında görüşen Fatih Ağır, Halime Müşkül ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi konusunda Fatih Çetince, Halime Ağır ’u göğsünden bıçakladıktan bilahare çocukları Gülfer Zor ve Müşkül Polatcan Yavuz ’u birlikte bıçaklayarak öldürdü.

Ailesini katleden Fatih Zor, kendisini de göğsünden bıçaklayarak intihar geçmek istedi. Gürültüyü duyarak odaya mevrut otel görevlisi, polis güçleri ve esenlik ekiplerine fen verdi. Olay namına mevrut sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde, Halime Yavuz, Gülfer Çetin ve Zor Polatcan Yavuz ’un öldüğünü belirleme etti. Çorlu olan Fatih Yavuz, ambulansla Ziyalı Şevket Hastanesi ’ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Fatih Çetince ’un dirimsel tehlikesinin olmadığı öğrenildi. 

AİLESİNDEN HELALLİK İSTEMİŞ

Görüngü adına gelen polis güçleri ekipleri yaptıkları düzentileme sonunda eşi ve 2 çocuğunu öldüren kendisi de intihar girişiminde bulunan Fatih Zor ’un olaydan önceki ailesini arayarak haklarını helal etmelerini istediğini belirledi. Fatih Zor ’un her perese bırakmadığı öğrenilirken, temel ve çocuklarının cenazeleri savcının incelemesinin ardından ölü açımı yapılmak amacıyla Görgülü Azamet Hastanesi Morgu ’na gönderildi. Olayla ilgilendiren başlatılan sormaca sürüyor.

CİNSEL IŞ SIRASINDA BIÇAKLAMIŞ

Otel odasına çağırdığı eşini ve 2 çocuğunu öldürdükten sonra intihara kalkışan F.Y. adliyeye gönderme edilirken, olaydaki giz perdesi bile aralanmaya başladı.  Polisteki ifadesinde eşini kendisini başkalarıyla aldattığı üzere öldürdüğünü gelecek süren F.Y. ’nin, çocukları uyuttuktan sonradan eşiyle tensel ilişkiye girdiklerini, bu tam yanındaki bıçağı göğsü ve boynuna tekraren sefer saplayarak, öldürdüğünü, tensel organını bile kestiğini söylediği öğrenildi.

F.Y., bu sırada uyanan kızı 3 yaşındaki kızı Gülfer ile 1 yaşındaki oğlu Polatcan ’ı birer bıçak darbesiyle öldürdüğünü anlattı.

OTOPSİDE HADDINDEN FAZLA SAYIDA BIÇAK DARBESİ

Eşi F.Y. tarafından maktul Halime Zor ’un İzmir Adli Tıp Kurumu ’nda yapılan otopsisinde göğsünde 8, boynunda da çokça sayıda bıçak yarasına rastlandığı bildirildi. Hasrolunmak için olduğu eşi yoluyla maktul Çetince ’un evlendiklerinden bu yana iki posta çatıya çıkarak intihar girişiminde bulunduğu, fakat herhangi bir defasında polisler eliyle inandırma edilerek indirildiği de öğrenildi.

Bir Cevap Yazın