‘Öyle Benzeri Geçer Devir ki’ 19.bölüm fragmanı!.. VIDEO

Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde;    

Balıkçının Osman ’ı kurtarması ve annesinin evine getirmesiyle dengeler değişmeye başlamış, Cemile ’nin başına gelenleri daha yakından gören balıkçı ona yardım etmek istemişti.               

 Önce tıpkı file dolusu balık getirip, Cemile evde olmadığı üzere fileyi kapıya asmıştı. Tesadüf ki bir ahit Şanlı birlikte eve söve taktırmak için gelmişti. Kapıdaki balıkları gören Yüksek, balıkçının ilgisinden rahatsız olmaya başlamıştı.

Ali devrisi zaman osman ’ın hayatını kurtaran balıkçıya teşekkürname emreylemek amacıyla yola koyulmuştu. O esnada Cemile dahi boşalan balık filesini kaytarmak amacıyla balıkçının yanındaydı. Balıkçı, Cemile ’ye alay malay gelişim ika teklifinde bulundu. Balık halinde minik bir dükkan açacaktı. Cemile da onun tutuğu balıkları satacaktı. Cemile bu teklifi derakap kabul etti. Eksiksiz çıkıyordu kim kapıda Mürtefi ile karşılaştılar. Mualla ’nin korku dolu bakışları kıskançlığın yeniden su üstüne çıktığını gösteriyordu.

Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan kullanılmamış bölümünde ise ;

Cemile ve balıkçının yakınlaşmasından erinçsiz olan Ali Efe hayret tıpkı adım yapacak. Caroline ’in planları hepyek bozulurken, Yüksek Kaptan yaptığı hataların farkına vararak, ailesini dümbelek kazanmaya çalışacak.

İşte kullanılmamış bölümün fragmanı!..

Izlemek üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın