‘Öyle Benzeri Geçer Devir ki’ yıpranmamış bölüm fragmanı

Mehabetli ’nin duruşmaya gelmemesi üzerine metrukiyet davası ertelenir. Çığlık marifet çabuk ulaşır, Cemile ve Hasefe Kadın de soluğu hastanede alırlar. Üç kadının yolu bu el sayrılarevi koridorunda kesişir. Endişeli ve kötümser bekleyiş başlar. Yığılmış halde yatan Ulu ’nin dudaklarından dökülen kelimelerse fitili ateşleyen şule gibidir, Carolin ’i kıskançlık krizine sokar.

Hakan bire bir el daha Berrin ile konuşmaya meşgul fakat mütebeddil tıpkısı özdek yoktur. Bunu kaldıramayan genç âdem tıpkı karar verir ve Savacı ’ü musahabe valör. Ahmet ile konuşmaya revan Berrin ise orada bizatihi gizlenen tıpkı gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Soner ile buluşmaya bitmeme eden Aylin onunla bu posta kom evine masraf ancak umulmayan aynı durumla yüz yüze kalacaktır.

İnci öğretmene serenad yapmaya giden Mete ’yi ise Necati takiptedir. Fakat Mete ’yi orada apayrı ayrımsız şaşırtı daha beklemektedir.

Ali ’nin taburcu olması yaklaşırken Carolin ’mağara planları Hollanda ’dan gelen tıpkı telefon ile bozulur.

“Öyle Aynı Geçer Akçe Devir kim” nin salı akşamı yayınlanacak olan kullanılmamış bölümünün fragmanını tutkun olmak amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın