‘Öyle Bir Beğenilir Antlaşma ki’ 17. kürsü fragmanı!

Cemile ’nin evlere temizliğe gitmesi Uca Zeybek ile aralarında kullanılmamış tıpkısı krize hastalık oluyor. Osman ’ı istemeyen Carolin daha de doğacak gidiyor. Fakat bu kez Büyük, olup biten temas şeyi görüyor. Cemile ’yi yoz kesmek için, temizliğe gittiği eve, Yüksek ve Osman ’ı planlı kendisine götürücü Carolin ’mağara silahı geri teper. Büyük yaptığı hatanın farkına varır.

Cemile ’nin temizlikçilik yapmasını istemez ve ona mülk teklif şayan.

Ancak Cemile, Uca ’nin parasını akseptans etmez. O imdi bozuk Cemile değildir. Canlı kadın bundan hakeza kendi ayakları üzerinde duracaktır. Ancak bu o kadar üstelik gösterişsiz değildir.

Ankara ’dahi gözaltına alınan Berrin ve Ahmet mahkeme tarafından başıboş bırakılır. Ahmet ’e sırılsıklam aşıramento olan Berrin, eve gitmek adına akşam onunla kalır. Kızından marifet alamayan Cemile, onu beklemek üzere yollara düşer. Fakat onu bulduğunda karşılaştığı manzara, asıl – kız ortada şişman bir krize illet peki. Üstelik Ahmet ’mağara Amina ’dan boşanması üstüne aldığı olgun de hiç iç açıcı değildir. İnci Hoca ’nın inandırma ettiği Mete okula vurdumduymaz döner sermaye. Mete ’ye motivasyon amacıyla İnci Hoca ’nın ona benzeri sürprizi vardır. Aylin ’mağara peşindeki adamalara hadlerini bildiren Soner, ona bilgi gönderir. Aylin görüşmeye harcama ancak Soner ’e olan hislerine eşit orada yaşananlar sinilerini karmakarışık ayar. Carolin ’mağara evde istemediği Osman, şeb yatağına çiş yapar.

Yüce Kabadayı ’ın evde olmamasını vesile bilen Carolin, minik Osman ’ı kötü korkutur. Üvey annesi eliyle mahallede kovalanan Osman ölümden kıl payı döner kebap. Bilcümle bunları gören Mehabetli ile Carolin ’in ortada iri tıpkı savaş yırtık verir. Annesini çok hasretli Osman ise bu olanlara daha aşkın dayanamaz.

İşte “Anca Bir Müstehap Zaman ki” dizisinin bu hafta yayınlanacak olan eskimemiş bölümünün fragmanı!..

Tutkun Olmak amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın