Öz Saygı Akın’dan çok ‘farklı’ aynı görümsetme

Sözcü’nün haberine göre müzik geçmişindeki 30 yılını 400 beste ile taçlandıran Saygınlık Atak, akıbet albümü ‘ ’Kanatlarında Kaldı Bahar ’ ’ birlikte, dinleyiciyi; müziğin fut basılmamış kıyılarına görselliği ile üstelik götürüyor. “Ah Kalbim” isimli şarkının klibine ödüllü direktör Caner Erzincan ’ın farklı görselliği eşlik ediyor.

SU ALTI ÇEKİMLERİYLE DIKKAT ÇEKTI

Çektiği ‘ ’Mar ’ ’ ünlü beyaz perde filmi ile ev içi ve mikro dışı film festivallerinde bir nice armağan kayran ve son çektiği ‘ ’Yıpranmamış Dünya ’ ’ adlı filmi ile üstelik arsıulusal festivallerde ülkemizi oyun fail canlı yönetmen Caner Erzincan, artist Haysiyet Atak üzere direktör koltuğuna oturdu. Özellikle su şeş çekimleri ile dikkat çekici klipte balerin Asya Mehmedova ’nın performansı izleyenleri etkilemeyi başarıyor. Şarköy ve çevresinin majör doğası ile keyifli benzeri görsel şölene dönüşen görümsetme Itibar Atak ’ın 16. albümü amacıyla hazırlanan önceki klip ünvanını taşıyor.

‘MÜZİK DİNLEYİCİSİNE ATILGANLIK VERECEKTİR’

Göstergeç ekranlarında pahal bent gören klip üzere sanatkâr Haysiyet Akın “Sözleri Ahmet Selçuk İlkan ve Hasan Öztürk ’e, bestesi ise bana ilgili olan ‘Kargış Kalbim ’ ünlü şarkıya çekilen klipte Caner Erzincan ’la çalışmak haddinden fazla balaban keyifti. Kendini sanatıyla arsıulusal mecrada bile kanıtlamış benzeri yönetmenle çalışmış olmak saz dinleyicisine ve izleyiciye estetikte cesaret verecektir” dedi.

Bir Cevap Yazın