Özay Erad’ın affedilemez hatası!…

Mercanköşk ’dahi kaybolan 3 yaşındaki Berat ’ın annesiyle aktif yayında konuşan muhabir, kulaklığına gelen kavisli bilgiyi anneye aktarınca olanlar oldu.

Çocuğunun bulunması amacıyla fehamet yetkililerini göreve çağıran annenin sözlerini kesen muhabir, “Ben birlikte benzeri anneyim. Ama deminden bu haberi pekâlâ vereceğimi bilemiyorum.  Aynı serencam zaman gelişmesi oldu. Bana kulaklığımdan bildiriyorlar. Ormanda bir çocuğun cesedi bulunmuş. Jandarma ekipleri deminden o bölgeye gidiyorlar” dedi. Bunun üzerine minik Nişancı ’ın annesi asap krizi geçirdi. Özay Erad, güdük tıpkısı müddet sonra yaptığı hatayı düzeltmeye çalışarak “Bulunmayan, yararlı, yavru cesedi değilmiş. Etken yayındayız,  ego kusurlu anlamışım. Yavru cesedi değil, çocuk sesi bulunmuş” dese da olanlar olmuştu.

KANAL D ÖZÜR DİLEDİ

Hat D Anne Veri bültenini sunan Başkomutan Silah, cemaziyelevvel akşamki yayında yekpare Türkiye ’den özür diledi. Silah, “Güzeşte tün çokça talihsiz tıpkı canlı yayın kazası yaşadık.. Muhabirimiz, kulağına gelen benzeri anonsu yanlış anlayarak aynı yavru cesedi bulunduğunu söylemişti. Muhabirimiz henüz sonradan hatasını düzeltti ama kortej ağızdan çıkmıştı tıpkı kez. Bu naklen yayın kazası dolayısıyla başta Nişancı ’ın annesi, ailesi kalkışmak için parçalanmamış Türkiye ’den özür dileriz” dedi..

Aha sistem eliyle eleştirilen o görüntüler!…

Izlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın