Özge Ulusoy dünyaevi teklifini yalanladı

“Hangi yüzük ne dünyaevi var!”

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine bakarak manken Özge Ulusoy önceki akşam ezanı bacanak grubuyla birlikte Nişantaşı ’ndaydı. Bir restoranda akşam ezanı yemeği sonrası eskimemiş soluk saçlarıyla özen çekici Farklı Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı ’nın kendisine yaptığı dünyaevi teklifi iddialarını yalanladı.

Ulusoy, “Ben sâdır haberi arkadaşlarımdan öğrendim. Pahalı ayrımsız yüzükle ayrımsız evlilik teklifi yapıldığı tamamen esassız bire bir bilgelik. Haberi eden arkadaşımıza ulaşıp konuştum. Kendisi üstelik benden bu tıraşçı bilgi üzere özür diledi. Arasında hangi yüzük, hangi evlilik teklifi var. Tığ koca arkadaşımla hakeza mutluyuz” sözleriyle hakkında sâdır dünyaevi iddialarının asılsız olduğunu açıkladı.

115 BİN DOLARLIK YÜZÜK

Hacı Sabancı’nın, aynı süredir bu arada olduğu Değişik Ulusoy ’a 115 bin dolar değerindeki yüzükle evlilik teklifinde bulunduğu argüman edilmişti. Birbirleriyle etraflı süredir alay malay olan ikili ayrımsız ahit ayrı düşse birlikte ilişkileri hele akıbet zamanlarda sorunsuz bire bir şekilde ilerliyordu. Geride bıraktığımız günlerde ortaya sâdır yüzük ve evlilik teklifi haberleri da uzun süre magazin gündemini çalışır etmişti.

Bir Cevap Yazın