Özgün’den eskimemiş klip müjdesi!

‘Şimdi Burada Olsan’, ‘Öpücem’, ‘İstiklal’ , ‘Elveda’, ‘Dur Gitmegibi liste başı ergin birbirinden adamakıllı şarkılara imza atan yakışıklı sanatçının bakir teklisi ‘Bu Kadar Mı Zor’; 2016 yılının iddialı projelerinden.
 
2015 yılında cet olan ‘Özgün’ oğlu Ediz ile babalığın keyfini çıkarırken, bire bir yandan da  yıpranmamış çıkardığı single çalışmasının heyecanını yaşıyor.

Şarkıları ile radyo ve monitör çalgı aleti listelerinde üst sıralardaki yerini seçkin devir koruyucu Özgün’ün eskimemiş şarkısı ‘Bu Büyüklüğünde Mı Zor’ un bestesi namına, sözleri Oytun Karanacak’a, düzenlemesi Alper Kömürcü’ye, mix&mastering’i ise Bağımsız Milletvekili Yurtoğlu’na ait.

‘Kal! gitme girmek bu büyüklüğünde mı zor’

Yenilenen imajı ve görüntüsü ile dahi dikkatleri konusunda çekici alengirli artist Özgün’ün ‘Bu Kadar Mı Zor’ şarkısının video klibinde, evini terk etmek amacıyla olan ve  aşk acısı çekici ayrımsız adamın akıbet günü anlatılıyor.

‘Yıllar Sonra’, ‘Şimdi Burada Olsan’ ve ‘Öpücem’ şarkılarının üstelik yönetmeni olan Burak Ünlü marifetiyle çekilen şarkının videoteyp klibi, Akıl Defteri Şahan’ın fon yönetmenliği ve Tuba Ünlü’nin musahabe yönetmenliğinde tamamlandı.

Cinepark ve Otopark Residence Ana Yol sponsorluğunda, çöz ve dış mekan çekimlerinin gerçekleştiği videoteyp klipte, Park Residence Cadde’de mevcut toplamda 4 farklı sülale, tıpkı park, ara ve methal kısımları kullanıldı. Dış mekan çekimlerinde ise çarkıt retro ayrımsız jeep ile farklı aynı beyin yakalandı. Özgün’ün yumruk oyunu yaptığı şaşırtı sahnelerinde düzlük aldığı  görümsetme, 20 şahsiyet bir grup ile 1 günde tamamlandı.

Özgün’ün ‘Bu Büyüklüğünde Mı Zor’ isimli bakir şarkısı ve videoteyp klibi dün Avrupa Müzik markası ile dijital platformlarda ve saz kanallarında yerini aldı.

Bir Cevap Yazın