Özlem Içtenlikle ve Berrak Bozar benzeri projede!

Vatan Gazetesi’nden Gülşen Yüksel’mağara bugünkü yazısı..

Hayalleri asıl oldu!

‘Bu Forma Benim ’ yarışmasının öne sâdır isimleri Şiddetli Candan ile Vuzuh Bozar, TV sektörüne duhul emellerine ulaştı. İkiliyi yakında tıpkısı ezgi yarışmasında izleyeceğiz…

“BU SURET BENİM” yarışmasının Türkan Şoray’a benzerliği ile dikkat calip ismi Nurlu Bozar ile hiç susmayan yarışmacısı Şiddetli Özden amaçlarına ulaştı. Düet geçenlerde ATV’de ekrana ati tıpkı tarz yarışmasında fariza matlup. Tutku Yürekten yargıcılar kurulu üyesi koltuğunda oturacak. Programın tayf arkası sunuculuğunu ise Aydın Bozar üstelenecek.

Asıl kazanan Özlem ve Nur!

“Bu Tarz Benim” yarışmasının asıl kazananları Tutku Içtenlikle ile Saf Bozar oldu. Bu iki ismi geçenlerde tarz yarışmasında izleyeceğiz.

“Bu Form Benim” yarışması yordamsız ayrımsız finalle ekrana veda etti. Yarışmadan geriye akıllarda takkadak iki insanoğlu kaldı. Türkan Şoray ’ın gençliğine benzetilen Berrak Bozar ile kimseden lafını esirgemeyen ve hiç susmayan Tutku Samimi. Temas ne büyüklüğünde Aycan-Nurcan Şencan kardeşler yarışmanın birincileri kendisine zar edilseler birlikte bana göre kazananlar Nurlu Bozar ve Özlem Istekle oldu. Konkur boyunca bu iki beniâdem içtimai medyanın gündeminden düşmedi. Alelhusus üstelik Korkunç Içtenlikle. Berrak Bozar gittikten sonra yarışmayı yegâne başına sırtladı desem abartmış olmam. Şiddetli ’i seven büyüklüğünde sevmeyenler bile çoktu amma benzeri şekilde kendiliğinden bahsettirmeyi bütün başardı. Elendikten sonradan twitter ’de “Dinamit ’i reyting için kullandılar, şimdi beyninde bıraktılar” tarzında yorumlar çoğunluktaydı.

Bu defa terletecek

Yarışmanın özge yıldızı Ziya Bozar ’ın programdan hadiseli ayrılışından sonradan, TV 8 ’e transfer olacağı yazıldı çizildi. Ancak makul çıkmadı. Olur daha çok yarışmada bittiğine göre bu iki insan çıktı ne yapacak? Özlem Gönülden ’i çokça geçenlerde hakem heyeti üyesi olarak izleyeceğiz. Yani sanılanın aksine Bu Minval Benim ’mağara imal şirketi Production House onu ortada bırakmadı. Karı ayında başlatacakları üzüntü yarışmasının yargıcılar kurulu koltuğuna oturttular. Bu el terleyen değil, terleten tarafta olacak Heyecan. Bakalım o koltukta Özlem ’i susturabilecekler mi? Jüride sakat Türkiye güzelleri de olacak, elan esame netleşmediği için yazmıyorum. Büyük ödülü haftalık 50 bin lira olan yarışma serencam anda tıpkı farklılık olmazsa ATV ’da yayınlanacak. Yarışmanın sunuculuğu amacıyla Gök Krause düşünülüyor. Hayalet arkası sunuculuğunu ise Temiz Bozar yapacak.

Böylece Aydınlık ’un yeryüzü nazik hayalerinden biri esas olacak. Sair hayali oyunculuktu. Yakında onu da yapar. Daha evvel iki kez gösteriş yarışmasına katılan ancak liyakatli olamayan Nur, aynı TV programı yardımıyla amacına ulaştı. Hadi hayırlısı…

GÜLŞEN YÜKSEL / YURT – MAKARON

Bir Cevap Yazın