Pahal Cephe’deki rating şovu!

Kanaltürk ’ün efdal tansiyonlu programı Inatçı Cephe ’birlikte ratingler stabil bol değil anlaşılan. Zira yayında bundan sonra bağırmak, kavga etmek yetmiyor, stüdyo infirak ika oyunları başladı. Geçmiş denemeyi da Ümit Zileli yaptı.

Sıkça alevli tartışmaları ve hakarate vasıl polemikleriyle gündeme mevrut Karşıt Alnaç ’da Beklenti Zileli şovu yaşandı. Yan yazarı Rasim Saz Şairi Kütahyalı ile kavga eden Zileli tepkisini faal yayında stüdyoyu ayrılma ederek gösterdi.

Rasim Şair ’ın Eksiksizlik Kılıçdaroğlu ’nun İsrail ’li bir TV kanalına yaptığı açıklamaları ’Kılıçdaroğlu, Tayyip Erdoğan ’ı İsrail ’e şikayet etti ’ diyerek yorumlamasıyla uğraş başladı. Zileli, Taraf yazarının sözleri üstüne programı ayrılma etti. Programın moderatörü Sami Dadalıoğlu tezelden reklam arasına başvurmak zorunda kaldı.

ÖNCEKI TECEZZI ETTİ SONRALARI MANKAFA DÖNDÜ
Reklam dönüşünde ise Cumhuriyet yazarı masadaki yerinde oturuyordu. Verilen arada ikna edildiği anlaşılan Ümit Zileli ’İnsanların göz göre bakarak fek edilmesine ve sonralari üstelik ben böyle denilmesine sinirleniyorum ’ dedi. 

Işte o anlar… TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın