Pato’dan Cimbom’a nida!

Takvim’de vadi düz habere göre Galatasaray’ın bu mevsim muhtemel performansı gösteremeyen Burak Yılmaz’ı satarak transfer emretmek istediği ecnebi golcüler beyninde geçmiş tam düz düz Pato’dan müspet karşılık geldi.

Corinthians ile sözleşmesi olan ve 1 yıldır Sao Paulo’de kiralık namına oynayan Pato Zerrin-Kırmızılı camiayı sevindirecek aynı açıklamada bulundu. Brezilyalı topçu, Galatasaray’ın kendisiyle ilgilendiğinden bilerek olduğunu rapor ederek, “Avrupa’üstelik futbol oynamayı çokça istiyorum. Galatasaray üzere nazik aynı kulüpte tarz katlanmak bana hava verir. Kariyerime bakir başarılar yetiştirmek istiyorum. Galatasaray bu isteğimi gerçekleştirecek kulüplerden biri tür. Ancak Corinthians ile sözleşmem devam ediyor. Galatasaray’ın kulübümle görüşmesi gerekir. 2 canip barışma sağladıktan sonra temas hangi benzeri sav olamaz” dedi.

TAFFAREL’İN GÖREV YAPMASI BENİM IÇIN BALABAN

Galatasaray’dan isteyeceği sevap üzerine net bir izah yapmayan Pato, “Kulüpler anlaştıktan sonra almanak ücretimde tıpkısı sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Ancak arzulu tıpkı aktör namına şu an kesin bir açıklama yapmam birlikte makul olmaz” dedi.

26 yaşındaki forvet vatandaşı Taffarel’in Galatasaray’birlikte öğretmen namına fariza yapmasının da kendisi için makro olduğunu vurgulayarak, “Şu anda gelişmeleri bekleyeceğim” dedi.

Bir Cevap Yazın