PAVYON ŞARKICISI MEHTAP’IN DENSİZLİĞİ!..

Okan Bayülgen ’in programına mihman olan Ay Işığı, bahis izdivaçtan açılınca ilginç tıpkısı benzetme yaparak, evlendirme programlarına ayrımlı tıpkı açıdan değerlendirdi.

Bu nev programları gazinoya benzeten Mehtap, nedenini ise ayrıntıları ile açıklamayı da ihmal etmedi. Aha Ay Işığı ’ın teehhül yorumu…

ENSONHABER.COM

SACİT ASLAN YORUMLUYOR

Defalarca beni telefonla arayıp \”Sacit abi, ego ekmeğimin peşindeyim ve yaklaşmak zorunda olduğum insanlar var, benim üzere haddinden fazla kırıcı yazıyorsun bende buna haddinden fazla üzülüyorum, senden irade ediyorum lütfen beni yaralıyacak yazılar barı\” dedin.. Kul sana peki demiştim hatırlarsan ve hiç tıpkısı şekilde seni üzecek ayrımsız söz dahi yazmadığım kabilinden 2-3 kez birlikte işinle ilgili haberleri siteye koydum….

Ama sen, iyilikbilmez ve iyilikleri acele unutan biri olduğu evvel tün birkez henüz tanıt ettin!…

Kaşınacak bire bir tırnak bulduğun zaman aşşağılık koplekslerini kusuyorsun!..

Ulan arlanmaz, sıkılmaz avrat, sen ne ahit Türkiye ’de hangi GAZİNODA çalıştın?…

Sen hayatını, popstar yöntemsiz yarışmasına katılana büyüklüğünde pavyonlarda, batakanelerde çalışarak geçirmiş biri değilmisin?…

Kuşkusuz oluyor bile, hayatın boyunca kapısından hatır \”izleyici\” olarak de giremediğin yerler karşı bu kadar haysızca konuşuyorsun?..

Kimden duydun, ne VAKARSIZ P….K sana \”Gazinonun müteharrik artistleri, müşteriler ile peş odalarda buluşulur, bu işlerede ŞEFLER bakar\” diye söyledi?..

Yıllarca, Türkiye ’nin en şişman gazinolarında çalışmış Assolistleri ve kadrolarında fariza almış tıpkı haddinden fazla sanatçıyı bittabi hakeza hayasızca bir enformasyon ile zan altında bırakabiliyorsun?…

Kulaktan biber dolması duyduğun kulis arkası bilgiler ile bire bir avuç kendini bilmez düşkün şarkıcı hakkındaki yaşanan olayları, 50 yıl Türk cümbüş hayatına yan vermiş, yüzlerce kişiye savmak kapısı reşit, Cumhurbaşkanlarının, başbakanların elhasıl Mehabet kadamesinin arz yüce makamlarında fariza yapmış şahsiyetlerin gelerek onurlandırdığı GAZİNOLAR karşı sen kimsin bile ahkam kesiyorsun?…

Ulan bana bak, sen bu konuda zurnanın son deliği birlikte değilsin kendine gel!…

Ego hayatımın 35 senesini bu meslekte geçirdim ve senin gibi \”Çanakkaleli Melahat\”in batakanelerinde olgun şarkıcı konsomatris ’kap çookkkk tanıdım….

İmkan olsa sen o MAKRO GAZİNOLARIN abdesthane kapılarında oturmaya birlikte razısın..
Ama ne efsus kim sana o işide vermezler!…

Seni sanatkâr diye niteleyerek ki ortalığa salıp ve hoppadak reytig için ekranlarda hakeza konuşturuyorsa CENABIHAK BELASINI versin!..

Sacit Aslan  

 

Bir Cevap Yazın