Pelin Otu Batu: Ayrımsız Ermeniye intihal olsam…

ASALA yıldırı örgütünün diplomat olan babası İnal Batu ’yu öldürmeye girişim ettiğini anlatan Batu bu durumdan yavru olduğu için haddinden fazla korktuğunu söyledi.

ACI PELIN BATU, CANLI YAYINDA BÖYLE KÜFRETTİ

AKPELIN CANLI YAYINDA OK ATTI

ACI PELIN BATU, STÜDYODA KEDI KOVALADI

Batu şöyle konuştu: “Kıbrıs ’ta bir iki misil yaşandı. Babamı mıhlamak üzere gelenler son anda kaçtılar. Kahveleri de henüz soğumamıştı. Yani sonra veri aldık kaçmışlardı, zira istihbarat uyardı. Bir şekilde gerçekleştiremeden kaçmışlar amma bunlar haddinden fazla hakikat korkulardı. Seçkin devir malumat alıyorduk amma ne olacak, hangi bitecek bilmiyorduk. Biz doğmadan evvel, annemler Londra ’dayken üstelik benzer tedirginlikler ergin ama bunları bize anlatmıyorlardı. Fakat kollar çokça zekidir ve onlar hangi kadar konuşmasa bile ayrımsız şeylerin olduğunu anlıyor, tıpkısı şeyden korkuyorduk”

Batu ASALA ile ait, “O günlerde bu yaşımda olsaydım, ASALA sorununu diyalogla çözerdim” şeklinde konuştu.

AMOR ÜSTÜNE ÇOKÇA SERT KAFALI
Pelin Batu bir Ermeni gencine araklama olabileceğini bile söyledi. Batu sözlerini şöyle sürdürdü: Bu konuda haddinden fazla yalçin kafalı tıpkı insanım, kime ihtilas olursam, hangi vesile ya bile diyanet ya üstelik neye mensup olursa olsun yaşarım ve ki ne der, ne diyor diye niteleyerek bile on paralık kafaya takmam. Ego aşkla ait şişman konuşmaktan haddinden fazla korkarım ama beribenzer birlikte çokça eşsiz olduğumu bildiğim üzere bile bunu söylüyorum. Anca birisini bulursanız, hangi olursa olsun ona tutunmanız gerektiğini düşünüyorum. Dolayısıyla, o Ermeni dahi cins Türk üstelik kabil. Pakistanlı bile gibi. Hakeza gidip de 3-4 günde birisine ihtilas olabileceğimi düşünmüyorum. Çokça nadir olan aynı husus, o yüzden da dayanabilen ihtimal bulunmayan kadar gözüküyor. Ailem seçkin ilişkimde yüzdelik 100 arkamda oldu.”

 

Habere ilişik görüntüleri bağlı olmak üzere “Haberin Videosu” ikonuna tıklayınız…

Bir Cevap Yazın