Pembe Feyman ile ‘İşte Meydan’ başlıyor!…

Türkiye’nin yetiştirdiği ender anonsör ve spikerlerinden Pembe Feyman, Evvel konuğu Adapazarı Belediye Reisi Süleyman Dişli ile “Işte Kayran” programına www.sakaryatelevizyonu.tv ‘dahi, başlıyor…

13 Küçük Ay 2014 Perşembe haset Saat 14.00’da Pembe Feyman’ın sorularını açık açık cevaplayacak olan Süleyman Dişli ile gerçekleşecek olan izlence kısaca 1 saat 10 an sürecek.

SAKARYA’DA BENZERI EVVEL

Günümüzde tezelden yerini düz ve çizik tanımayan yayıncılığı ile gelişen Web televizyonculuğunun ilklerine imza atan  www.sakaryatelevizyonu.tv  Sakarya Olgunlar Turnuvası’nı herhangi bir akşam 4 karşılaşmayla selis naklen yayınlamıştı.

Tipki yılın üzerinde, 24 Saat akıcı yayınlarını sürdüren  www.sakaryatelevizyonu.tv  şimdi da Pembe Feyman ile ‘Işte Vadi’ programlarıyla benzeri ilki elan gerçekleştiriyor.

İŞTE SAHA HERKESE AÇIK OLACAK

30 Mart 2014 Yerli Yönetimler Seçimleri ile yönetimlere eğilimli olacak olan adayların sesini duyuracağı Pembe Feyman ile ‘Işte Yer’ programı herkese küşade olacak.

ORTAK YAYIN

Amacı Sakarya’nın sesi kalkışmak olan www.sakaryatelevizyonu.tv gerçekleştirdiği ilklerle, tahminî ayni kamer ilk yaptığı çağrıyla, Genel Ağ Yayıncılarını birliğe davet etmişti.

Bu çağrıya katılan ve süzülmek talip herkese kapılarınıaçık tutaç olan www.sakaryatelevizyonu.tv  şimdilik Pembe Feyman ile ‘Aha Yer’ programını  www.adahaberajansi.com,  www.belhaber.be  www.gazetegez.net,  www.sakarya54.net,  www.sakaryagazeteleri.com ve www.sakaryatelevizyonu.tv  ile eş yayınlayacak…

Bir Cevap Yazın