‘PENİS’TEN HANGI İSTİYOR?

Başkomutan Turgut kısaca 3 aydır, toplamda 4-5 öğün penis hakkında alfabe yazdı. Bu yazıları gören okuyucuların kafasına takılan soru “Başkomutan Turgut Erkeklik Organı ’ten ne istiyor? , Penis ile alıp veremediği nedir?” diye niteleyerek soruyor.

Başkumandan Turgut ’un Babasına sorulmuştu;

Başkomutan Turgut amacıyla yapılan ’erkeklik organı yazarı ’ eleştirilerine kızıyor musunuz?

“Onun içindeki mizahı anlayamayan ferasetsiz zekalılar diyor bunu” diye benzeri cevap vermişti.

Serdar Turgut bugünkü nahiye yazısında yeniden “zeker” karşı alfabe vardı. Hatta Türklerin eşeysel fantezi yaparken birbirlerini tehlikeli yaralamalarından bahsetti.

Sunma kebir ve can alıcı kelimesi ise;

“YURT TOPRAKLARI, KOPARILMIŞ PENİSLER TARLASINA DÖNÜŞTÜ”

haberkapisi.com

Işte Başkumandan Turgut ’un Bugün köşesinde kayran verdiği alfabe;

O penisi ki koparttı?

Türklerin seksüel fantezi yapacağız derken birbirlerini aheste cerh adetleri var. Iş öyle boyutlara vardı ki; yurt toprakları, koparılmış penisler tarlasına dönüştü.

Makul ülkelerde insanlar birbirlerini yatağa bağladıklarında arz aşkın hangi yapar; birbirlerini lezzetli şekerli kırbaçlarlar falan… Meğerse bizde gerçekli bire bir yerleri kopartmak, parçalamak zorunluluğu var gibi. Eh penisler birlikte vücutta ’Gel beni kopart ’ edasıyla durduklarından, sunu fazla kesilen, kopartılan uzuv bu oluyor. Vaziyetler anca arttı ki; olay yeri araştırma birimleri neredeyse penisler için ayrı göz sağlamak zorunda kalacak. (CSI-fallus).

Son marifet ise Sorgun ’dan geldi. Memleketin ölü penisler tarlasına tıpkı sayı elan ekleyen o olayda ara sıra bed noktalar var. Kadın ile insan olayı değişik anlatıyor.

Adama göre seksüel fantezi yapmaya başlamışlar. ( ’Âdem Sorgun ’da illet seksüel fantazya yapsın kim ’ diye niteleyerek ayrımsız istifham geliyorsa aklınıza, bunu sakın ha sormayın. Çünkü cevabı yok bunun.) Karı, adamı bağlamış yatağa ve ses çıkarmasın diye niteleyerek ağzına bez parçaları sokmuş.

Buraya büyüklüğünde değme husus standartlara akıllıca, hatta normal ve rutin birlikte. Mesele burada kalsa, kayırıcı az buçuk hayalini çalıştırarak kendini az buçuk zorlasa kımıldatma dahi benzer. Örneğin; bağlanan yaşama yerine, kendinizi bağlayanın Sharon Stone olduğunu düşünebilirsiniz. Ağza tıkılan çaput parçası ise Stone ’un iç çamaşırı mümkün.

Makul ülkelerde kadınlar merbut erkeği evet ’Cat O ’büyük anne tails ’ türü kırbaç ile kırbaçlar evet bile adamın göğüs uçlarına maden mandallar falan takarlar. Hadi burası Türkiye diyelim, eroin mandal yoksa rutin çamaşır mandalı birlikte işe yarar…

Yok amma hakeza olamaz, bizde illa üstelik çağ olması gerekiyor. Bizde kadınlar bu aşamadan sonraları doğru olmayı ağız ağıza bırakıyor ve bire bir sonraki aksiyon namına sınırlı adamın penisini kesiveriyorlar. Sorgun ’daki olayda adamın söyledikleri hakeza.

Kadın ise olaydan sonradan, adamın tıpkı süredir cinsî uyuzluk yaşamakta olduğunu, o gece da sevişmeyi başaramadığını söylüyor.

Buraya büyüklüğünde bile temas husus normal ve rutin ama ondan sonraları değişiyor herhangi bir molekül. Türk damgası vuruluyor olaya.

Avrat gecenin ortasında canhıraş feryatla uyanmış ve bire bir üstelik bakmış kim kayırıcı kendi eşeysel organını kesmiş. ’Van Gogh kulağını kerki dahi bu birlikte imkânsız mı yani ’ diye düşünüyor herif aynı anda.

Ama bu dünyada rical tensel sonuçsuzluk nedeniyle penislerini kesecek olsalardı, şimdilerde hepimizin penissiz olması gerekirdi. Akseptans edin kim; iktidarsızlığı penisi keserek çözmeye gitmek son verebilecek tıpkı tutum üstelik değil…

Sorgun ’daki olayın çözümü bittabi kim olacaktır. Böyle şeylerin bir daha olmaması için ego ’Türkler amacıyla seks fantezisi kuralları ’ adlı tıpkı manuel yazmaya değişmeyen verdim. Süresince uygulamalı resimler birlikte olacak. Bu aksiyon ivedili. Zira Türk tipi fantezi sürdüğü takdirde Başbakan ’ın gönül ettiği olamayacak, onun hesabına nüfusumuz çok azalacak.

Bu arada gâh hekim ihvan, cinslik esnasında kalan libidonun beyne nefes gitmesini engelleyip kısa mütemadi bilinç kaybına öğün açtığını söylüyorlar. Ne yani bu benzeri bir tane Türklere mi oluyor kim… Aynı tek bellek, kan ve libido bizde mi var yani… Cevap apayrı bire bir yerde olmalı. İnşallah kitabı barı sürecinde bu gizeme de cevap bulacağım.

Önemli mesabe: Kılgısal resimlerde benimle birlikte fotomodellik yapacak tıpkı karı arıyorum. Başvurular beyninde objektif ayrımsız seçim yapacağıma eminim. Referans dilekçenizde yetişek durumunuzu yazmanıza üstelik metanetli icap namevcut. Derinliği olan tıpkısı karı üstelik olmasanız daha dolgunca olur. Üste bu durumda sathilik yeğleme nedeni mümkün.

Bunu yazarken şırakkadak Woody Allen ’mağara çabucak kendisiyle konuşacak aydın fahişe aramasını anlattığı hikaye aklıma geldi.  Söz Temsili aynı kadınla boy bos yaparken onun Melville ’den bahsetmesini istiyordu. Eş ise ’Mobby Dick ’i mi konuşacağız yoksa daha kısa olan romanlarını mı? ’ diyor. Allen ’Ayırt nedir kim? ’ diyerek de sorunca avrat ’Kısa romanlar amacıyla 50, Moby Dick için ise 100 dolar isterim ’ diyordu.

Kitabım için yapacağım fotoğraf çekimlerinde ben Woody ’nin durumuna bağlanmak istemiyorum. Stressiz tıpkısı karı istiyorum anlayacağınız…

Akşam

HABERKAPISI.COM

Bir Cevap Yazın