Pereira’nın balaban gözdesi

Takvim’birlikte vadi düzlük habere bakarak Raul Meireles’in bildirme az 4 kamer sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle itidalli sahaya topçu transferi yapmayı planlayan Fenerbahçe için haberler Fransız basınından geldi.

Fransız basınına göre Fenerbahçe itidalli düzlük amacıyla 4-5 futbolcuyu listesine aldı. Bunlardan biri ise Monaco’nun 30 yaşındaki Portekizli oyuncusu Joao Moutinho. Moutinho’nun Vitor Pereira’nın Porto takımından öğrencisi olduğu ve bu futbolcuyu kadrosunda görmeyi istediği ifade edildi.

Sarı-Lacivertli kulübün hem Portekizli futbolcuyla hem dahi Monaco ile mülakat yapacağı bu futbolcuyu bonservisi ile alay malay kadrosuna katmayı planladığı rapor edildi. 55 yol Portekiz Milli Bando forması giyen ve Moutinho, Portekiz’in genişlik ferah ölçülü düz oyuncularından biri yerine gösteriliyor.

ORTA SAHANIN ORTASINDA OYNUYOR

Bonservis ücretinde ittifak sağlanamazsa satın alma opsiyonlu kiralama yöntemine gidilebileceği de belirtiliyor. çıktı ölçülü sahanın ortasında fariza eden hem ofansif hem de defansif özellikleri olan Moutinho’nun bile Fenerbahçe’ye hamam baktığı gelen duyum ortada.

Fenerbahçe’nin Italyan Sportif Direktörü Guillano Terraneo’nun Monaco kulübü ile hem Joao Moutinho hem birlikte Radamel Falcao ile için musahabe yapabileceği ve ilerleyici beş altı devir içinde nakil haberlerinin geleceği belirtiliyor.

Bir Cevap Yazın