Perihan Mağden’mağara Ayşe Arman’a açtığı sevgili düştü

Ayşe Arman ile Perihan Mağden arasındaki yılardır bitmeme eden adavet Mağden’in Radikal gazetesinde köşe yazarlığı yaptığı dönemde başladı.. Perihan Mağden nahiye yazmayı bıraktıktan bilahare dahi Ayşe Arman bu kavgayı sürdürdü.. Bayağı Perihan Mağden’in “Yüce ile Ramazan” kitabından köşesinde övgüyle kortej ettikten bilahare Mağden üzere “kişiliği ilkokul mal etmez” demekten üstelik dümbelek kalmadı.

MAĞDEN YALANLAMA YAYINLATTI
Perihan Mağden 2 sene sonraları de olsa, Arman’ın köşesinde tekzip yayınlatmayı başardı. bahis konusu tekzip metninin yayınlatılaması bire bir karar olunca Ayşe Arman yazıyı mecburen köşesinde yayınlamak zorunda kaldı. Uğraş tüm gaz sürerken Ayşe Arman bugünkü köşesinde davanın düştüğü haberini verdi..

SAV DÜŞTÜ
Sevgili Perihan Duydun değil mi? Açtığın sorun düşmüş. Henüz doğrusu, arasında dava açılacak tıpkısı hakaret olmadığına değişmeyen mevdu. Bereketli reşit. Uğraşmamıza icap kalmadı. bu arada televizyonlara çıkıp, alışveriş günleri gazetedeki fotoğraflarımla sana gadir ettiğini söylüyormuşsun, güldüm. İstersen bu konuda de aynı sorun açabilirsin. Ahbaplık tarihine geçersin. Neyse uzatmıyorum, sonraları benim yanıt verecek bire bir köşem yok diye niteleyerek şekva ediyorsun…

Bir Cevap Yazın