Podolski kaçıyor mu?…

Galatasaray’dahi Podolski krizi kapıda…

Takvim’de düzlük düzlük habere bakarak sakatlığı nedeniyle tedavisini ülkesinde sürdüren Alman topçu zaman başında Bebek’te kiraladığı evi boşaltma kararı aldı. Henüz önce lüp parasının tamamını başlangıçta olarak ödeyen Soluk-Kırmızılı topçu emlakçıyı arayarak,Bebek’ten barhana kararı aldım. Kalın Kafalı artan paranın tamamını alabilir miyim?” ifadesini kullandı.

Emlak Bürosu Podolski’nin bu isteğine suratsız cevap verdi. Mustafa Denizli ile beyninde sevgili olduğu öğrenilen Alman futbolcunun bu tavrı “Acaba Podolski kaçıyor mu?” sorusunu üstelik gündeme getirdi.

Sakatlığından sonraları ülkesine giden ve burada sakatlığını riske atarak benzeri halı meydan maçında oynayan Podolski antrparantez Köln’ün maçlarını bire bir taraftar kabilinden izlerken görüntülenmişti. Galatasaray’ın süresince bulunduğu mali durumdan huzursuz olan Podolski’nin akıbet tavrı kafalarda soru işareti yarattı.

ONUN AKLINDA DEVAMLI KÖLN’E ANSIZ ANDIRMAK VAR

Galatasaray’ın Alman yıldızının gene Köln’e dönmeyi istediği biliniyor. Mustafa Denizli ile sorun güçlü Poldi’nin Galatasaray’daki takım arkadaşlarıyla bir sorununun ol- madığı fakat içtimai faaliyetlerde devamlı geride kaldığı bildirildi. Burak Yılmaz’ınm beklenir transferi sonrasında Galatasaray’ın hücumda sorumluluk çekecek olması Poldi’nin önemini aynı posta daha gösteriyor..

Bir Cevap Yazın