POLİSE KONUŞAN TÜVANA YAZAR ALP K. KİMLERİ ELE VERDİ?

“İçiciyim” dedi kandırma edemedi

Evvel ifadesinde “İçiciyim” diyen Y.K., kokainin parasını o zaman beraberinde bulunan ve “Durumu bol” dediği B.T. ’den aldığını söylemişti. Ancak polis, piyasa değeri 10 – 12 bin dolar civarında olan metal parasının “vecibe alındığına” inanmadı. Kokainle yaklaşık 50 hayat “hilal” yapabiliyor.

Değme sene onlarca bedeni zehirleyen parafin ahiret yolculuğu, bu el iletişim araçları dünyasına girdi.

Skandal, dinç gazeteci Y.K ’nın evinde kokainle yakalanmasıyla yırtık verdi. Narkotik büro ekipleri, yılbaşı günü gazeteci K. Baskında kokainle yakalandı. Uyuşturucu şubede sorgulanan K. ’nın önceki ifadesinde “Ego takkadak içiciyim. Kokaini yılbaşı partisi amacıyla evime ati olan misafirlerime izzetüikram edecektim” dediği öğrenildi. Y.K. tutuklanarak Metris Mahbes ’hangi konulurken narkotik şubenin tecrübeli dedektifleri, araştırmasını derinleştirdi. Ekipler, kokain satıcısı S.Ö. ’nün telefon kayıtlarından dahi yola çıkarak operasyon üzere düğmeye bastı. Polisin elindeki anatomi listesi, K. ’evet yakın olan meslektaşlarını da telaşlandırmaya başladı.

beraber Y.K., Deniz Teras ’nin uyuşturucudan cezaevinde yattığı günlerde enteresan bire bir yazı kaleme almıştı. Y.K. 6 Orak Ayı 2009 günlü yazısında Zaman Bahir Set ’nin mevlit günüymüş. Ona aşağı benzeri ödül aldım. Bire Bir gözgü, tıpkısı erkeklik organı bire bir üstelik kullanmadığım cesaret kartı paketledim. Ne adrese yollamam lüzum…” demişti.

TAKVİM

Bir Cevap Yazın