Popçu Berkay’a ‘ayrıcalıklı’ jest!..

Behzat Uygur Jr.’dan Şarkıcı Berkay’a Imtiyazlı Doğumgünü Hediyesi

Şarkıcı Berkay üstelik “Semavi Tık” uygulamasıyla Instagram ve Facebook hesabını güvenceye düzlük isimlerden oldu. Behzat Uygur bu jestini zat hesabından “Geç oldu, saf oldu. Nice bahtiyar yaşlara güzel kalpli herif. 8 senedir ilk hediyem ama on paralık eskimeyecek bilcümle seninle olacak bire bir güzellik olsun istedim. Bel tepe kullan.” mesajıyla paylaştı.

Instagram’dan sıkça paylaşım yaparak hayranlarıyla iletişim halinde olan Berkay’a, tiyatrocu Behzat Uygur ile tıpkısı ismi haiz hanende oğlu Behzat Uygur’dan büyük jest geldi.

Behzat Uygur’un sayesinde, düzme adlı hesaplarının önüne geçilmek üzere gökçe tık uygulaması başlatan Instagram’ın müsaade verdiği ünlülerden biri birlikte Berkay Delimsirek oldu. Daha ilk bire bir jesti İdo Tatlıses; Deste Akalın üzere yapmıştı. Rabıt Akalın dahi Instagram hesabından “Adisyon onayı, İdom’un hediyesi. Ablasının benzeri tanesi teşekkürler.” diye teşekkür etmişti.

Behzat Uygur da arkadaşı Berkay Şahin amacıyla hazırladığı tevellüt haset hediyesini kişi Instagram hesabından “Geç oldu, saf oldu. Nice bahtiyar yaşlara iyice kalpli adam. 8 senedir evvel hediyem amma hiç eskimeyecek bütün seninle olacak bire bir güzellik olsun istedim. Tepe bel kullan.” diye kutladı.

Behzat Uygur’un jesti konusunda Bağlam Akalın, Soner Sarıkabadayı, Meram Dalkılıç ve Sinan Akçıl’dan sonradan hanende Berkay de Instagram ve Facebook’ta “Mavi Tık”lı şarkıcılar arasına girdi. Behzat Uygur’un paylaşımına Berkay: “Teşekkürler uzun düşüncen üzere Behzat’ım” yazarak teşekkürname etti.

Bir Cevap Yazın