Pozitif Film Saba Tümer ile yollarını ayırdı..

CNN Türk ’ad içtenlikle izlenen “Saba Tümer ’le Bu Akşam” programında ağız tatsızlığı yaşandı.

Saba Tümer ’in programı Artı Film eliyle yapılıyordu.

Sabah Yeli Tümer sözleşmeye uymadı.. Zait Film, Sabah Yeli Tümer ile olan dostluklarına binayen kendisini mahkemeye vermek yerine Saba Tümer ile çalışmama kararı aldı..

CNN Türk yönetimi Saba Tümer ’le Bu Geceleyin programının Pazartesi gününden itibaren çöz yapımlar yoluyla yapılmasına değişmeyen verdi.

Fazlalık Film yetkilileri Sabah Yeli Tümer sözleşmeye uymadığı amacıyla kendisiyle çalışmama kararı aldık. Onun haricinde kendisiyle bire bir problemimiz yoktur ve dostluğumuz devam edecektir..” şeklinde konuştu..

SACİT ARSLAN YORUMLUYOR

İşin aslını ben yazayım üstelik bilmeyenler bilgi sahibi olsun..

Saba Tümer ’mağara Zait Film ile yaptığı sözleşmesinde \”70 bin lira aylık\” ve \”advertorial reklamları sunmak\” üzere koşullar bulunuyormuş..

Saba Tümer, Habertürk ’teki rakibesi Hülya Afşar ’ın aldığı reytingin yarısını bile alamamasının birlikte bire bir üstelik bu advertorial reklamları arz etmek üzere antrparantez dünyalık istemiş..

Artı Film de Saba Tümer ile aralarındaki dostluğa binaen nazik aynı jest yapıp altına imza attığı sözleşmenin koşullarını adına getirmeyen Saba Tümer ’e duruşma açmak adına onunla çalışmama kararı almış..

Eee ayda 70 bin liralık maaş çok gelince bazen kurallara uymamak gayet tabii…

Zira sıradan hanımefendi dünyalık sahibi oldu..

Para sahibi olunca yürümek ne yazık ki hepimizin hamurunda var..

Sacit Aslan

Bir Cevap Yazın