Psikolog şarkıcıdan yeni single

Hayat Nakışı” adlı şarkısında olduğu gibi Çiy Nur’un “Görüngü” ünlü şarkısının da hezel ve müziği kendisine, aranjesi ise İskender Paydaş’a ilgilendiren.

“Görüngü” ünlü şarkının klibi, Beykoz Kundura Fabrikasındaki beş farklı mekanda, Egemenlik Khalilzadeh’nin yönetmenliğinde çekildi ve çekim 10 saat sürdü. Görümsetme senaryosu ve styling ise Şebnem Vazıh’a ait. Görümsetme dijital platformlardaki ve enstrüman kanallarındaki yerini aldı. 

Üniversitede ikmal tezini çalgı aleti terapisi üstüne yazan Şebnem Fer, “Hanay Nakışı” adlı şarkısında olduğu gibi, “Fenomen” adlı yeni single çalışmasını dahi popüler sound ’lu psikolojik çalgı formunda hazırladı.

Çiy Nur, “Maltalık Nakışı” ünlü şarkısının yevmi hayat stresleri ve depresif ruh durumunu atmaya apotr olduğunu, “Görüngü” adlı şarkısının bile fobiler ve panik bozukluklarını hafifletmeye havari olduğunu söylüyor.

Şebnem Nur, İstanbul Malumat Üniversitesi Psikoloji Bölümü lisans mezunu ve ”Psikolojik Proje ve Reklam Tasarımcılığı” adını verdiği ibdai benzeri çalışmanın üstelik yaratıcısı.

Bir Cevap Yazın