Pucca Yeni Şafak’a dava açtı!

Pucca’yı çıldırtan fen…

Twitter’ın ünlü yazarları Yeni Şafak’ı mahkemeye veriyor.

Eskimemiş Şafak Gazetesi bugün Twitter’ın bildirme çokça izlem edilen ve sevilen dört yazarını kasıt alarak, “direngeziparki hastagini duyurmak üzere reklam ajanslarından servet aldıkları” iddiasında bulundu.

Pucca, Polar Zencisi, Taci Kalkavan ve Argostroloji bu çirkin iddiayı yalanladı.

Hürriyet Gazetesi yazarı Pucca, Yıpranmamış Şafak’ı mahkemeye vereceğini duyurarak şöyle yazdı:

Maksat gosterme, hile selen ve bühtan, bunun hesabini yasa onunde vereceksin @yenisafak sen hala toplumsal medyayi anlamamissin, yazik!

MediaCat: Abuk Sabukluk!

Malumat üzerine MediaCat de şu açıklamada bulundu: “Kullanılmamış Şafak gazetesi, zaman Yolculuk Parkı direnişiyle ilişik ‘kışkırtıcı’, ‘zihin açıcı’ benzeri habere imza attı. Haberde direnişin, aralarında MediaCat’in da bulunduğu birtakım ‘reklam ajansları’ eliyle ‘kışkırtıldığı’ argüman ediliyor. Haberde ayrıca Taci Kalkavan, Polar Zencisi, Argostroloji, Pucca kabilinden Twitter fenomenlerinin bile bu kışkırtmaya arkalama ve yataklık ettiği söyleniyor.

Tığ, neresinden tutsak elimizde artan bu haberdeki yegâne tıpkı hatayı düzeltmekle yetinelim: MediaCat tıpkı reklam ajansı değildir. 🙂 Geriye artan özge vebal ve saçmalıkları bulmayı okurlarımıza bırakıyoruz!”

VATAN GENEL AĞ SİTESİ

Bir Cevap Yazın