Quaresma’dan iddialara karşılık!

AMKSpor’da düzlük düzlük habere göre Beşiktaş ’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma için sâdır nakil iddialara cevap verdi. Namına ilişik Blog hesabından Portekizce ve Ingilizce olarak açıklama eden Ricardo Quaresma, Orak Ayı ayında döndüğü Beşiktaş ’ta kendisini mebzul hissettiğini ve kulübün doğruluk ettiği zaferlere çabasıyla korumak istediğini belirterek taraftarlara teşekkürname etti.

Yerine izahat işleyen yönetici Ahmet Bulut ’un kendisi ile bir alakasının olmadığını ve konuşulanların spekülasyondan ibaret olduğunu açıklayan Ricardo Quaresma “Demincek Beşiktaş için heyetiyle oynayalım” ifadelerini kullandı.

Ricardo Quaresma ’nın açıklaması şu şekilde:

“Rüfeka,

Temmuz ayında Türkiye ’ye döndüğümden beri bana bindi olan Beşiktaş taraftarına teşekkür gitmek istiyorum. Bu kulübü anlatmak tıpkısı öz saygı. Burada kendimi mebzul hissediyorum ve sahadaki performansımla kulübe borcumu ödemek istiyorum.

Ben kendimi burada gür hissediyorum ve kulübün doğruluk ettiği zaferlerde çabam ile bayılmak istiyorum.

Açıklığa dolamak istiyorum Ahmet Keder ’un benimle benzeri ilgisi yok. Kendim ve geleceğim ile ilgili söylenenler spekülasyondan apayrı benzeri molekül değildir.

Şimdi Beşiktaş için tümden oynayalım.

Forza Beşiktaş”

Bir Cevap Yazın