RABİA KAZAN, HEP BENZERI DEVIR TÜRBANLI OLACAK!..

AHA RABİA KAZAN ’IN AÇIKLAMALARINDAN SATIRBAŞLARI

– Türkiye. İran ’daki,kabilinden Türbanlı enchorwomenlar, Türbanlı diziler, Türbanlı spor muhabirleri ile , göz kamaştırabilir.

– Tv üstelik temelli görünmek, üzere ünlüler kapanabilir.

– Seda Sayan , -Sabahın Hayrını, Saba Tümer, Gecenin Nuru ’nu , şallarla ve az türbanla sunabilir.Hatta sizde Sn. FEYMAN tessttüre girmek zorunda kalacaksınız!

– Dişçiniz, eczacınız, kırk almanak ermeni komşunuz de larpadak başörtülü çıkabilir karşınıza…

Ayrımsız internet sitesinde yayınlanan yazısında, bundan sonraki açılımların türban amacıyla olacağını dile getiren Kazan, bu iddialarını Yazı T ekaranlarına taşıdı. Dünyada, Islamlık dünyasındaki değişim rüzgarlarında seçme ülkenin Türkiye olduğunu  öne süren Rabia Kazan, bu tezini ‘Onların evcilleşirilmesi için tığ baştan şekillenmek zorundayız. Korkmayın, Elden tarz. Islam Ülkelerinin yıldızı oluşmak amacıyla, gözle görülür tıpkısı din yönelişine ve gösterişe gerekseme var. Bu gösterişin yer şen yoluda TÜRBAN…  Onun için , Türban heybetli ve kalıcı. ‘ şeklinde  konuştu.

Kazan ’ın Biçim T çalışkan yayınında öne sürdüğü yeryüzü şanlı iddia ise, herkesin aynı dönem türbana bürüneceği yolundaydı. Kulakli, bu iddiasının çerçevesini Gülgun Feyman ile ‘Cet Istihbarat ’üstelik  şöyle çizdi; ‘Türkiye ’deki tam ceride, radyo ve televizyonlar, yeşil ve tonlarına bürünebilir. Sayıca mütenakıs ve % 50 özgürlüğü üstelik , iri planlar üzere sevgili teşkil eden, etkisiz medya gruplarına, çin işkencesi tadında cezaların verilmesi , rast değil.

Bisküvi Sektöründeki Yeşil İmparotor, Doğan Medyasının kullanılmamış sahibi kabil. Ardından, dümbelek mütezayit, birkaç bağımsız milletvekili iletişim araçları da, tıpkısı mahvedici kanunlarla halk konabilir. Sonra, geciken “şekil” görevini adına getirebilir , Türkiye. İrandaki, gibi Türbanlı enchorwomenlar, Türbanlı diziler, Türbanlı spor muhabirleri ile, ayn kamaştırabilir. Tv bile kalıcı gelmek, için ünlüler kapanabilir.

Ses Sayan, Sabahın Hayrını, Saba Tümer, Gecenin Nuru nu, şallarla ve sakat türbanla sunabilir.
Dişçiniz, eczacınız, kırk yıllık ermeni komşunuz dahi rappadak başörtülü çıkabilir karşınıza dedi.

 

 

Bir Cevap Yazın