Rabıt Akalın’dan ‘çirkin’ eleştirisine cevap!

Hürriyet’te düz düzlük habere göre kendisi hakkındaki karşıt yorumlardan etkilenmediğini belirten Rabıt Akalın; “Bana hep hangi kadar çirkinsin. Ve bu çirkinlikle pekâlâ hakeza güzel benzeri maltalık yaşıyorsun diyorlar. Bu çirkinlikle Rabıta Akalın olmuşum… Düşün bir de domuzuna olduğumu… Evet iyicene olsaydım, kimbilir kuşkusuz tıpkı sahn yaşayacaktım?” dedi.

Işte Ilişki Akalın’ın açıklamaları:

-Vaktiyle haddinden fazla gezdim. Geceleyin kuşuydum. Kulüplerden baskı alıyorlardı. Cenabıhak ’tan ego onu yaşamışım. Sunturlu benzeri dünyaevi hayatın olunca, hep önceliklerin, sevgin, aşkın değişiyor.

-Okan hayatıma kül bir zamanlar geldi, mütekait hayatını ercecik yaşıyorum

-Hep söylüyorum gür kim esbak yıllarda çokça gezmişim. O birlikte fazla gezmiş. Bence tamam eskiden ergin. İkimizde emniyetsiz dallı güllü, hâkim karakterleriz. O az buçuk benim belli belirsiz karnımdan faydalanıyor, o üzülmesin aman maslahat çıkmasın diye gelişigüzel şeyi alttan alabalık alabalık mezar kazdım. Meslekle az buçuk ağırlık ama o konuda sunu başlarda şampanya gönderenlerin falanca üstüne atlıyordu. Deminden o davranışları yapmıyor, çoğu işimle zaten kendisi ilgileniyor. Hisse Senedi hayatımı kolaylaştırdı. Amma ocak hayatında az buçuk şikayetçiyim. Bana buraya taşınınca (Hadımköy) hayatın elan pir olacağını söylemişti. Sana çıktı sıra ayıracağım, sinemaya gidebileceğiz, yemeklere gideceğiz, sosyal hayatımız olacak demişti, ercecik geliyor evet karşılaşma seyrediyor ya playstation oynuyor arkadaşlarını çağırıp. Onun üzere elan ongun oldu, yegâne başına ayrımsız avlu yaşıyor kabilinden. Tekrar bile Cenabıhak başımdan yarım yamalak etmesin tabi. 

-Hira ’dan sonraları bire bir süt kuzusu kaybettik. Sanki ikinci bebek, Hira ’ya yanlışlık olacak diye niteleyerek düşünüyorum. Okan koca, düşünüyor yalnız başına. Öyle hayalleri var. İkinci çocuk asla düşünmüyorum.

Bir Cevap Yazın