’’Rahat Yuva’’ birlikte bu akşam

Yönetmenliğini Melik Algül’ün, tatbikatçı yapımcılığını Elif Yakarçelik ’in üstlendiği; imal şirketi BKM olan ve başrollerinde Uzun Üzümcü, Ceyda Düvenci, Ayşegül Çevik ile Altan Erkekli ’nin afi aldığı Atv bile yayınlanan “Şen Yuva”nın bu akşam ezanı yayınlanacak olan bölümünde gene kahkahaya doyacağız.

Yaz aylarında işlerin azalmasıyla cibin avlamaya başlayan Abat Yuva kliniğinde kazançlı yüklülük kelle gösterir. Hem personel hem tam familya proje üretmeye başlar. Amma tabii Cefakar ’ın sahtekarlığını unutmuşlardır. Cefakar, kliniği geceleri gizlice dalınç merkezi kendisine işletmeye başlamıştır. Heyetiyle oynayan kollar vasıtasıyla camı hassas Kalender ise mahallenin çocuklarıyla karşı karşıya kalır. Park talip çocukların mücadelesi ve Ehlidil ’le olan kavgaları medyanın de ilgisini rezerv televizyon ekipleri mahalleye gelir. Ataberk ve Ehlidil beyninde pinti tıpkısı canlı yayın düellosu yaşanır.

Yüksek ise, namına konuk kendisine mevrut taze ve sunturlu yeğeni Nida ’i, yaramaz Nurettin ’in ağına düşmekten kurtarmaya çalışmaktadır.

Dizinin bu akşam yayınlanacak olan bölümünün fragmanını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın