Rahşan Gülşan Bihter’le Fatmagül’ü karşılaştırdı

Neymiş Bihter arafta noksan kabilinden!

Fatmagül ’ün Suçu Ne isimli beyaz perde filminin göstergeç dizisi uyarlamasının ilk fragmanları televizyonlarda dönmeye başladı.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI ÜZERE TIKLAYINIZ

Görüntülerde, Fatmagül ’ü canlandıran Beren Saat tıpkısı iskelede güçlenmiş bir türküyü seslendiriyor. Sonraları pahal ışıkla yapılan çekimlerde aynı o yana bir bu yana yürüyor.

Fragmanların hazin yönüne adamakıllı yüklenilmiş. Belki da hikâyeyi bildiğimiz için fert deniz henüz de artıyor beynimizde. Fakat bana bakarak okkalı aynı sorun var. Beren Saat, Bihter kadar ülkenin çok istekle ve heyecanla izlediği tıpkısı karakterin ölümünün peşi sıra üç kamer de geçmeden yadırgatıcı bire bir karakterle izansız dönerek çetin aynı risk alıyor bence. Keşke tıpkısı sene dinlenseydi ve Bihter ’in unutulmasını bekleyebilseydi. Henüz diyalog sıfır berduş fragmanlar köle hafiften içtinap etmek filmi etkisi yarattı. Üzerindeki elbiseyle sanki Bihter gevşek da arafta somurtkan kalmış kabil görünüyor. Şüpheli çekimler, tüyler ürperten kayıkçı türküsü falanca brrr… Cenabıhak hepimizi Bihter ’in şerrinden korusun 🙂

Rahşan Gülşan /HABERTÜRK

Bir Cevap Yazın