RAHŞAN GÜLŞAN YAZDI

Aha o alfabe…

Geçmiş periyot Ses Sayan‘ın Boydak Değilsiniz programına gazeteci Ali Eyüboğlu ile gelişigüzel misafir olduk. Cuma Namazı günü yayınlanacak olan programda tıpkı de tuluk bebek uzmanı konuktu. Saraka magazin gazeteciliğinden açılmışken Ses Sayan, “Gazeteciler beni sonsuz ‘Ayrımlı hastanelerde gayda çağa yaptırıyor ’ diyerek yazıyorlar. Ama benim sağlığım yerinde ve yavru sahibi oluşmak amacıyla ayrıksı tedaviler gerekiyor, onları yaptırıyorum” deyince işin aslı ortaya çıkma oldu. Sonra hususi konuşmamızda işin detaylarını birlikte anlattı.

Oysa Ses Sayan, eşi Onur Çalım ’dan bir bala sahibi gelmek amacıyla yanıp tutuşuyormuş. Hatta sabık aile ayında gebe noksan. Ancak ne yazık kim bu hamileliği uzun sürmemiş ve şubat ayında Bostancı Gösteri Merkezi ’nde verdiği konserde sahnede düşürmüş bebeğini. Konserin sonlarında durumu fark eden Sayan, sahneden indikten sonraları içki süresince mütezayit tuvaletini küvette yıkamak zorunda eksik. Bunun ardından rahminin duvarının us zarına dolaşık olduğu ve kistler oluştuğu ortaya isabet.

Doktorları Altuğ Eli Açık ile Prof. Semra Kahraman dört el faaliyetler etmiş Ses Sayan ’ı. Şimdi kistler temizlenmiş ve doğal yollarla iki canlı kalması üzere bir sakınca yokmuş. Karı sağlığı üzerine monitör programında onlarca program yaparak kadınların bilinçlenmesine etkin Sayan ’ın kendi başına gelenleri bile açık açık anlatması tam de televizyonda çizdiği karaktere uyuyor. Ne diyeyim Cenabıhak olmayanlara sunma hayırlısından birer uşak felek etsin.

Yazının tamamını fehmetmek üzere haberin sair fotoğraflarına tıklayınız..

Rahşan Gülşan /Ceride Habertürk

Bir Cevap Yazın