RAHŞAN GÜLŞAN’A SORUYORUM…

Geçkin sabah Cem Yılmayan Hilal ’i aradı mı?

Ben bu büyüklüğünde bed, alçak, sinirlerimi lif tel fail tıpkısı e-defa hayatımda görmedim.

Zaman ahit fikirlerimi beğenmeyip sövme postası atan zavallılar bu kadar öfkelendirmez beni. Onlara gülüp geçmeyi öğrendim.

Amma sanki kendi reklamını fethetmek amacıyla başka kadınları inciten eş müsveddelerine gülüp geçmeyi aynı çeşit öğrenemiyor anormal gönlüm! Alem Cebeci ve yeryüzü bed 10 magazin vukuf yaratımı dalında ilk beşe kafadan girecek “Toplama Yılmaz ’la düşmek istiyorum” haberinden bahsediyorum.

Sanki canı Çokluk Yılmaz ’ı çekiyormuş, Cansu ona içtenlikle gelmiyormuş, doğrusu Cansu ’nun boyu uzunmuş vesaire vesaire ve benzerleri…Olur hangi oldu demin?

Dün sabah Toplama Yılmayan, Alem Cebeci ’yi aradı mı? Yoksa bu tam üstü ultra mega tanıtımın ardından organizatörler, film ve kol yapımcıları marifetiyle Hilal ’in telefonları çalışır edildi mi?

Haberi okuyan rical “Amanın elbet bile isterik ve seksi tıpkı karı” mı dedi? Evet de toplum gözünde Cebeci çabucak çok hatırlı benzeri yere mi geldi? Faydalı, müfit, müfit hiçbiri olmadı.
Sadece Alem hem mesleğini, hem kadınları, hem de kendini hasis düşürüp aşağılamış oldu.

Kibar kibar hayatını dinamik, teferruatlı ilişkinin tadını bilici bire bir adamın sinirini bozdu. Amma belki dahi Cansu ve Cem amacıyla gür oldu bu rezil kitap. Çokluk Yılmayan, çok sevdiği kadını Cansu ’nun elini sıkı gümüşgöz tuttu ve Allah ’evet karşısına onu çıkarıp sokaklardaki abus varlıklardan koruduğu amacıyla şükretti. Yazıklar olsun sana Hilal!

Rahşan Gülşan /Ceride Habertürk

 

SACİT ASLAN YORUMLUYOR

Bugün zer köşe yazarı(!) Rahşan hanımın yazdığı yazıları satır satır okudum…

Konular üzerine kendi görüşlerini yazmış…
 
Fakat Alem Cebeci ile olan yazısında, savunduğunu zannettiği KADINLAR karşı kendine ve Ayça ’e hükümsüzlük etmiş!..

Sayın köşe yazarı(!)..

Kadın, ego böyle aynı bayram söylemedim hemen ’Toplama Yılmayan ’a cebin sempatim var, geceleri Cem Yılmayan DVD ’si seyretmeden uyumuyorum antrparantez Cansu Dere bile yanlış anlamasın birbirlerine çokça yakışıyorlar Tanrı mesut etsin ’ dedim… Şayet ’söylediklerime inanmıyorsanız Kraliçe Er ’den programda söylediğim bölümleri alıp izliyeyin, benim ağzımdan hakeza bir alay çıkmadı ’ diyerek kendini paralıyor..

Amma ne hikmetse sen ve gâh zer meslektaşlarınız el birliği ile \”KADINLARIN GURURUNU AYAKLAR ALTINA KAYRAN BİRİ OLARAK DAMGALADINIZ, NERDEYSE benzeri \”FAHIŞE\” demediğiniz kaldı!..\”

Ve yazını\”YAZIKLAR OLSUN SANA\” diyerek bitirebiliyorsun, hemde duymadığın, elden söylendiği sav edilen bire bir alay üzere!..

Sen mesleğine düzentileme vermiş soy aynı gazeteciysen…

Görüntüler ile çakılı olan şu iki konuya açıklık değirmek mecburiyetindesin Rahşan Kadın…

1- Eroin koymak ve başkalarına hatırlamak iddiaları hakkında sevgili açılan ve yargılanması devam fail aynı davanın benzeri numaralı sanığı durumundaki Deniz Seki ’nin tahliyesinde hapishane önüne kadar gidip kanlı gözyaşları dökerek kucakladığın antlaşma \”vakur ve namuslu\” canlı KADINLARIN onuru, gururu aklına gelmedi mi?

2- Mesleğinde DUAYEN! oldukları üzere nerdeyse \”saygı\” duruşuna geçtiğin şahsiyetler ile bire bir hafta süresince, gecenin 02.30 birlikte ve zurna kabilinden olmuş vaziyette yakalanan Başak Sayan kadınların onurunu, gururunu ayaklar altına almıyor mu?..

Duymadığın tıpkısı alay üzere aynı can hakkında  \”SANA YAZIKLAR OLSUN\” diyebiliyorsun!..

Görüntülerlerle tesbit edilen bu konular üzerine bakalım hangi diyeceksin?..

Sana sorduğum bu sorular karşı gereken açıklamayı yapamazsan bayağı SANA BILE YAZIKLAR OLSUN!..

Sacit Aslan

Bir Cevap Yazın