Rahşan Gülşan’a Twitter’da büyük aldangıç!

Rahşan Gülşan bu sabah Twitter ’daki sayfasından yarının 10 Kasım olduğunu unutup “cuma geldi erte hangi guzel uyuyacagiz” diye niteleyerek tweet attı. Bu tweetinin arkası sıra Rahşan Gülşan ’ın yazdığı iddia edilen:“Atatürk ’ü samiyetsiz buluyorum hastalık bibi ruzname görüntülemek istiyor budun anlamış değilim”..” tweeti ortalığı karıştırdı..

Photoshoplu olduğu sonraları ortaya çıkan bu tweet kudretli yazarı çokça sinirlendirdi.. Rahşan Gülşan Twitter ’daki hesabından şunları yazdı: “Hayatimda bu büyüklüğünde buyuk ve korkunc tıpkısı iftiraya maruz kalmadim. Hakkimi yasa karsisinda arayacagim. Bilgilerinize.

Biricik sucum sabah,yarinin on kasim oldugunu unutup “cuma geldi yarin ne guzel uyuyacagiz” yazmis olmam. Ama bu manzara gucu beni eserler gencler!

Benim yazmadigim ve katiyen yazmayacagim cumleyi fotoshop ile ben yazmis kadar gosterenler ile ilgilendiren savciya suc duyurusunda bulundum Bilginize

Ben yazdigim, soyledigim seyler ve bazı bazı bile sirf kilolarim yuzunden kufre,asagilanmaya, tehdite aliskinim. Ama bu artik resmen santaj!”

Çalım Yağmur

Bir Cevap Yazın